Jump to content
Sign in to follow this  
snd

Avertizare whiskey gtv

Recommended Posts

Domnule snd,

Aveti un model de respectat, modelul se gaseste fix aici:

Dumneata ai facut un topic cu titlul "Evict.eu PARERI", sub o sectiune numita 'Web Design & Website Review'. Eu, incercand sa dezvolt mediul cibernetic din Romania, am incercat sa-ti spun ce nu mi-a placut la website, dupa parerea unui utilizator normal, asteptand ca tu sa intelegi acele puncte ca niste sugestii despre cum sa-ti dezvolti in continuare website-ul. 

• Font urat, zici ca e notepad, nu website.
  • Arata mai mult a panel, nu a website principal al unei firme de gazduire.
  • Delimiteaza mai bine chenarele, marginea aia e aproape la fel de alba ca backgroundul.
  • Ia ca exemplu alte firme de hosting straine, Hostgator ar trebui sa-ti dea o idee buna despre cum ar trebui sa arate website-ul unei firme de gazduire. 
  • Preturile mi se par cam piperate, un server de cs 1.6 poti sa-l iei cu 5 euro mai ieftin de la firme mai recunoscute in domeniu.

Cel de mai sus este primul meu reply pe topic, tu din asta trebuia sa intelegi:

• Fontul nu arata bine pentru un utilizator normal, asa ca trebuie schimbat.
  • Template design-ul nu arata bine pentru un utilizator normal, asa ca trebuie schimbat.
  • Delimitarea chenarelor si culorile nu arata bine pentru un utilizator normal, asa ca trebuie schimbat.
  • Un exemplu de firma extrem de vestita in domeniul hostingului in strainatate, website ce trebuie sa aiba un design bun, altfel nu mai avea atatia clienti.
  • Parerea mea despre preturi, pentru ca, din nou:

Dumneata ai facut un topic cu titlul "Evict.eu PARERI", sub o sectiune numita 'Web Design & Website Review'.

Pana aici nu vad unde am gresit.

Acum, problema ta cu downvote-urile mele..

iOje6Ps.png

Sunday inseamna, prin traducere englez-roman, traducere efectuata cu ajutorul Google Translate, DUMINICA. mai exact ora 19:08 (7:08 PM)

TEOa73v.png

Yesterday inseamna, prin traducere englez-roman, traducere efectuata cu ajutorul Google Translate, IERI. mai exact, LUNI, ora 15:55 (3:55 PM)

Primul ai fost tu, domnule @snd, mi-ai dat downvote pentru ca mi-am oferit parerea intr-un topic in care tu ceri pareri. Internetul este liber (in teorie), asadar, cum tu ti-ai oferit posibilitatea de a-mi da downvote la toate reply-urile mele de pe respectivul topic, asa am facut si eu. Cu ce moneda dai, pe aia o primesti.

Altceva, domnule @snd? Pot face asta toata ziua.

Edited by Courage
Jigniri
  • Downvote 1

1 hour ago, Whiskey Gtv said:

Primul ai fost tu, domnule @snd, mi-ai dat downvote pentru ca mi-am oferit parerea intr-un topic in care tu ceri pareri. Internetul este liber (in teorie), asadar, cum tu ti-ai oferit posibilitatea de a-mi da downvote la toate reply-urile mele de pe respectivul topic, asa am facut si eu. Cu ce moneda dai, pe aia o primesti.

Terminati cu tampeniile.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.