Jump to content

Problema IPB 3.4.9 [This page isn’t working]


Michelion

Recommended Posts

Salutare PCT. Înainte, de a începe, vreau să menționez că am folosit funcția de search și nu am găsit nimic ce mă poate ajuta.

Când accesez indexul forumului, întâmpin această problemă: http://prntscr.com/ixwk02 

Dacă încerc să accesez linkul de login, pus pe intro, merge fără nici o problemă: http://prntscr.com/ixwkex

 

Cum aș putea rezolva această eroare? Țin să menționez că am făcut downgrade de la php7.x la 5.x, dar tot întâmpin această eroare.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca are de aface cu permisiunile

FTP > dai click dreapta pe un folder > proprietati > ai o casuta  si scrii in ea "777"

Message: Description:
500 Internal Server Error A generic error message, given when no more specific message is suitable

 

Seteaza php-ul la versiunea 5.4

  • Thanks 1

 

Skype: marianbl7

Link to comment
Share on other sites

Daca ai un index , sterge-l si lasa adresa principala www.numeforum.ro fara /forum

Posibil daca ai index , sa nu fie pus bine pe ftp..sau daca folosesti Fillzilla urca fiserele de la index cu Binary Mode

Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2018 at 3:36 PM, Xep said:

Cred ca are de aface cu permisiunile

FTP > dai click dreapta pe un folder > proprietati > ai o casuta  si scrii in ea "777"

Message: Description:
500 Internal Server Error A generic error message, given when no more specific message is suitable

 

Seteaza php-ul la versiunea 5.4

Mulțumesc. Nu erau permisiile setate cum trebuie și nici versiunea de php nu era setată pe una anterioară.

Rezolvat, puteți da t/c

Link to comment
Share on other sites

  • DeNyS. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.