Jump to content
Sign in to follow this  
cherosen

Vand tema IPB BLOWN

Recommended Posts

Nu cred ca cineva va cumpara aceasta tema, pentru ca este o tema default cu skimbari imagini in ea si atit.

Pe internet sunt sute de skinuri mai frumoase decit aceasta..plus majoritatea comunitatilor au trecut la platforma IPS4..

Tu daca crezi ca cineva va cumpara acest skin, iti doresc succes.. Dar mai ai de lucru foarte mult, realizeaza ceva personal diferit de alte skinuri..

P.S. Sunt Developmenti care isi stiu foarte bine lucru, si au lucrari excelente, si nu intotdeauna isi pot vinde lucrarile..

Dar tu aceasta tema vrai sa o vinzi...

• Like 1

Slaba tema, dupa cum spune si @HTML/CSS . Sunt sute de teme pe internet, unele dintre ele sunt mult mai reusite, e foarte putin probabil ca cineva sa ti-o cumpere, poate doar un incepator care nu are cunostinte in webdesign, de altfel iti fac o tema asemanatoare in maxim o ora.

• Confused 1

Posibil, este un copil care are dorinta de a arata lucrul sau (lucrul sau, prea mult spus).

Dacă mai răspundeți la acest topic după postul meu o să fiți avertizați. Sunteți aici ca să cumpărați sau să vă dați fiecare cu părerea?

• Thanks 1