Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
HawKing

Problema IPB ?

Question

Salut, am facut niste imaginii cu rank-urile pe care le-am pus, dimensiunile erau la fel ca si la celalalte pe care le-am avut, dar din cate vazi https://imgur.com/a/gxXRs imi apare pe profilul fiecarui membru ( daca are grad cu imagine ) in felul acesta, dar inainte nu se vedea  si nu pot sa-mi dau seama de ce face asa ceva.

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Just now, HawKing said:

forum.mg-zone.ro

Ce versiune a platformei folosești ? Nu am putut să intru pe forum, se încarcă la nesfârșit.Poate tema nu este compatibilă cu versiunea temei.

• 0

4.2.7, ti-am spus ca pun alta imagine si nu are nimic, doar la aceasta imagine. Nu inteleg de ce, deoarece am aceasi marime la imagine.

• 0
Just now, HawKing said:

4.2.7, ti-am spus ca pun alta imagine si nu are nimic, doar la aceasta imagine. Nu inteleg de ce, deoarece am aceasi marime la imagine.

4.2.7 este o versiune prea mare pentru actuala temă.Tema ta este făcută pentru 4.1

Din cauza asta apar buguri și imagini aiurea.Încearcă să îți construiești o temă pe versiunea actuală de temă.

• 0
Just now, HawKing said:

Tema respectiva este de 4.2

Din câte știu eu nu, și indiferent între 4.2.x și 4.2.7 pot apărea update-uri masive, care afectează dacă nu deții o licență să faci update.

• 0

Cum sa spus si mai sus, totul este de la platforma si versiunea temei...

Creaza  skin pentru versiunea actuala a platformei..

• Like 2

• 0

Incearca sa joci cu codurile CSS, sau daca ai facut editari prin HTML, poate sa fie vreun tag ne inchis ...

• Like 1

• 0

Pai nu ma intelegi nici tu @HTML/CSS, am zis clar daca imi pun alte team icon putin mai mici gen 150x36 ii totul ok, dar daca pun astea 180x50 apare problema respectiva.