Jump to content

Caut 2 fondatori pentru o comunitate


WyNNNer. #

Recommended Posts

Salutare.

Caut și eu 1-2 fondatori pentru comunitatea www.BESTFRAG.ro. Nu am pretenții financiare, vreau doar implicare și seriozitate pentru a ridica comunitatea și serverul de TeamSpeak 3 (momentan în lucru până îmi vine omul care se ocupă). Cine e interesat să mă caute în PM, răspund cât pot de repede!

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

  • 1 month later...

De ce iti mai bati capul cu serverul de TeamSpeak care mie personal nu mi-a placut niciodata cand exista Discord. Mai bine faci un server de Discord si va fi mult mai usor si interactiv pentru  membrii comunitatii sa comunice. Si in plus nu iti trebuie nici host, ceea ce dupa parerea mea e un mare avantaj pe langa alte cateva avantaje pe care le are.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Andrei T. said:

De ce iti mai bati capul cu serverul de TeamSpeak care mie personal nu mi-a placut niciodata cand exista Discord. Mai bine faci un server de Discord si va fi mult mai usor si interactiv pentru  membrii comunitatii sa comunice. Si in plus nu iti trebuie nici host, ceea ce dupa parerea mea e un mare avantaj pe langa alte cateva avantaje pe care le are.

Salut, faza cu TeamSpeak-ul nu mai este valabilă întrucât nu mă bazez pe el. Am un server pe care intră străini, însă eu nu mă bazez pe el. Îl avem acolo deoarece avem un dedicat cu destule resurse și o licență.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.