Jump to content
Sign in to follow this  
T. Petrisor

Parere forum table

Recommended Posts

Salutare, ma plictiseam la munca si am facut niste edituri pe tema default ips.

As dori parerile/sugestiile voastre legate de acest tabel.

Bara la maintitle nu am mai vazut o nicaieri(stilul asta), a fost ceva spontan si am facut o.

Am incercat sa fac ceva din mintea mea, fara sa ma inspir de la alte teme/webdesigneri.

Momentan inca lucrez la tema si mai am de gand sa fac cateva modificari si la tabelul cu categorii.

1259755996_Screenshotfrom2019-02-1311-52-18.png.bb7ba03a2a5045262cd863ad671e6e10.png

Edited by T. Petrisor

2 hours ago, dOc MFX said:

Eh nu ai mai vazut bara, uite aici https://subnet.ro/

Aici te contrazic prima data a fost la siders pe tema lu halogek ( nu trebuie sa te superi) 

arata binisor culori mai trebuiesc aranjate sunt hidoase cel putin mie nu-mi plac

1 minute ago, 3d6 said:

Aici te contrazic prima data a fost la siders pe tema lu halogek ( nu trebuie sa te superi) 

arata binisor culori mai trebuiesc aranjate sunt hidoase cel putin mie nu-mi plac

Pe forumul asta oamenii au probleme cu prima data.Nu exista ceva facut prima data, totul s-a mai facut inainte.

Nu am zis ca subnet-ul a facut prima data, am zis ca asta e activ la ora actuala -.-

• Like 2

15 minutes ago, dOc MFX said:

Pe forumul asta oamenii au probleme cu prima data.Nu exista ceva facut prima data, totul s-a mai facut inainte.

Nu am zis ca subnet-ul a facut prima data, am zis ca asta e activ la ora actuala -.-

Eu nu am observat, nu stiam de subnet.

Totusi as fi preferat sa mi dai niste sfaturi/sugesti

3 hours ago, T. Petrisor said:

Eu nu am observat, nu stiam de subnet.

Totusi as fi preferat sa mi dai niste sfaturi/sugesti

Ignorai, fa ce poti, incearca sa evoluezi. Esti deja pe drumul cel bun ca n-ai luat o tema gen deflection si sa incepi de la ea.

Faza aia cu descrierea in in maintitle ( asa i-a ramas numele in capul meu din IPB3 desi e un h3 ) e interesanta. Dar e nasol daca se ajunge la o descreiere mai mare decat ce ai tu acolo, si ar trebui sa-i faci ceva sa se diferentieze mai mult, asa pare o sub categorie buguita la care nu-i apar majoritatea datelor.

Culorile text-ului cu background-ul nu se potrivesc, dar am sa presupun ca nu te-ai atins de culorile text-ului par sa fie alea default.

6 hours ago, T. Petrisor said:

Am incercat sa fac ceva din mintea mea, fara sa ma inspir de la alte teme/webdesigneri.

Fuck this shit. Invata mici lucruri si de la altii, chestii trendy, doar nu le copia 100%, ajutati imaginatia sa se dezvolte. Eu ma folosesc destul de des de https://dribbble.com/ ca sa vad ce mai e nou pe piata.

7 hours ago, T. Petrisor said:

@Portocala Multumesc mult, apreciez!

De culorile text-ului, nu m am atins, sunt cele default.

Incearca sa repozitionezi lucruri, sa le adaugi efecte, imagini facute de tine in photoshop, lucreaza cu svg.

• Thanks 1