Jump to content

Pareri GreenStone (g-stone.ro)


Recommended Posts

Salut.

As dori si eu o parere despre www.g-stone.ro

M-am hotarat sa deschid o noua comunitate.. nu o iau de la 0, ci o sa continui cu backupul de la comunitatea precedenta.

In acest moment, avem 2 servere de samp : unul de stunt si unul de RPG ( pentru rpg avem si o prezentare mai veche de la Raduq : https://www.youtube.com/watch?v=C_5IuILvPE4 )

O sa urmeze deschiderea unui server de ts3 .

 

Ezel: If you f*ck my work, we f*ck your work without discussion.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, T. Petrisor said:

" Theme by GreenStone Romania" ? Ati modificat doar culorile, le ati pus pe verde.

Aceleasi categorii ca pe orice comunitate, modele copiate de pe alte comunitatii.

Ce parere vrei defapt?

Veniti si cereti pareri dar niciunul nu vine cu nimic nou!

Aparent tu n-ai habar de termenul „părere” nu-i așa ? Poți cere o părere în legătură cu tot conținutul prea mărețule original care-i acuzi de conținut plagiat dar nu te-a dus neuronul să citești „nu o iau de la 0, ci o sa continui cu backupul de la comunitatea precedenta.” Modele sunt din 2014, nu prea ai cum să-i acuzi că au copiat de pe alte comunități când majoritatea comunităților existente-n prezent conduse de toți inapții au copiat de la ei. Ei sunt fosta echipă de la https://www.limitcs.ro, mă rog, o parte dintre ei.

@Ezel.LCS aspectul este unul simplist care nu-ți distruge retina când vrei să-ți arunci o privire, cu toate că-s de părere că mai bine începeai de la 0 decât să continui cu sute de membrii inactivi total, tot dracul ăla era. Succes cu noul proiect.

Dă-mi -1 la toate că nu-mi pasă =)) puștan mediocru :))

Edited by Sebastian C.
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4/2/2019 at 11:12 AM, T. Petrisor said:

" Theme by GreenStone Romania" ? Ati modificat doar culorile, le ati pus pe verde.

Aceleasi categorii ca pe orice comunitate, modele copiate de pe alte comunitatii.

Ce parere vrei defapt?

Veniti si cereti pareri dar niciunul nu vine cu nimic nou!

Modele astea sunt din 2015 , deci copiate de la noi poate de altii :)) 

 

On 4/2/2019 at 1:35 PM, Sebastian C. said:

Aparent tu n-ai habar de termenul „părere” nu-i așa ? Poți cere o părere în legătură cu tot conținutul prea mărețule original care-i acuzi de conținut plagiat dar nu te-a dus neuronul să citești „nu o iau de la 0, ci o sa continui cu backupul de la comunitatea precedenta.” Modele sunt din 2014, nu prea ai cum să-i acuzi că au copiat de pe alte comunități când majoritatea comunităților existente-n prezent conduse de toți inapții au copiat de la ei. Ei sunt fosta echipă de la https://www.limitcs.ro, mă rog, o parte dintre ei.

@Ezel.LCS aspectul este unul simplist care nu-ți distruge retina când vrei să-ți arunci o privire, cu toate că-s de părere că mai bine începeai de la 0 decât să continui cu sute de membrii inactivi total, tot dracul ăla era. Succes cu noul proiect.

Dă-mi -1 la toate că nu-mi pasă =)) puștan mediocru :))

Am zis totusi sa nu arunc atata munca si poate mai gasesc niste oameni care mai activeaza, ca ma uit in ziua de azi si deschis azi, inchis ieri .. din pacate :(

Ezel: If you f*ck my work, we f*ck your work without discussion.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2019 at 8:26 PM, Laur. said:

Frumos forum.

Mai stă lumea pe comunități și în 2019? Bănuiesc că e urât fără yahoo messenger . Mi-e dor :))

Mai sta, dar nu mai sunt oameni care sa se ocupe si lumea si-a pierdut interesul :D 

Ezel: If you f*ck my work, we f*ck your work without discussion.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • gaby changed the title to Pareri GreenStone (g-stone.ro)
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.