Jump to content
Sign in to follow this  
Smeagoll

Wtk^puma

Recommended Posts

cred ca ar trebui facut un topic ceva de genul warn&ban unde spui cine si cum a luat avertisment sau ban..

Nu!Nu trebuie!Voi ce trebuie sa faceti este sa dati motivu bun cand dati warn!Iar cand userul va intreba de ce a luat i se va raspunde!Daca ne apucam si scriem fiecare de ce a luat warn etc o sa facem ca "draq" forumu!Si asa smeagoll si cu gaby fac spam!

Mesaje scurte aiurea etc

Si asa smeagoll si cu gaby fac spam!

Mesaje scurte aiurea etc

Daca te referi la acele posturi publicitare(gen apariti hardware) nu pot fi 100% considerate spam, dar totusi intra in categoria aceasta, pe XtremPC s-au dat destule Warn-uri pentru asa ceva. In functie de forum, unele accepta aceste posturi, altele nu.

Cat despre un topic cu warns&ban nu cred ca umple forumul, undeva trebuie sa se tina o astfel de evidenta, toate forumurile au asa ceva, ia arunca un ochi aici

Daca te referi la acele posturi publicitare(gen apariti hardware) nu pot fi 100% considerate spam, dar totusi intra in categoria aceasta, pe XtremPC s-au dat destule Warn-uri pentru asa ceva. In functie de forum, unele accepta aceste posturi, altele nu.

Cat despre un topic cu warns&ban nu cred ca umple forumul, undeva trebuie sa se tina o astfel de evidenta, toate forumurile au asa ceva, ia arunca un ochi aici

Este o evidenta!In zona de administrare!Este o evidenta cu totu!Cate warnuri are un user motivu pt care a luat fiecare warn daca a fost suspendat daca nu,pt cate zile,cine a dat warnul,cand,etc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...