Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Sebastian C.

Schimbări majore pentru „Invision Community”

Question

Zilele acestea cei de la „Invision Community” au făcut două anunțuri care includ câteva schimbări majore în cadrul platformei. Cele două schimbări includ următoarele lucruri:

• câteva imagini din cadrul noii versiuni 4.5 ( imagini care arată noul panou al administrator )
  • crearea unei aplicații pentru mobil

Mai jos aveți link-urile către cele două article și părerea mea persoană legată de cele două schimbări

• 4.5 - sincer, nu mi se pare mare diferență între panoul actual și cel care urmează a fi implementat.
  • aplicații pentru mobil - un lucru care ar fi trebuit făcut cu multă vreme în urmă, în acest fel se poate face mai ușor navigarea pe mobil.

Care sunt părerile voastre ?

• Like 2
  • Haha 1

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

partikip. 

Aplicația de mobil nu cred că o va folosi cineva ( cel puțin în România ).
Panoul de admin mi se pare mai frumos, e mai clean dpmdv.

• 0

aplicatia o sa fie foarte smechera  

asta da update . 

DiaVoLa.Ro

Vand urmatoarele  domenii 

Worldgame.ro  5€ (2014-11.2019) 
Darkevils.com 5€  (2018-06.2019) 
Invision-romania.ro 20€   (2017-2022)

Elitegames.ro 10€  (13/03/2020)

vand invision-romania.ro + 3luni webhost la bts  [nu am nimic pe host nu se considera reclama] + domeniu elitegames.ro la 10 euro paypal 

• 0

Ma asteptam, oarecum, la aparitia unei aplicatii Invision dupa atata timp, va fi folosita si in Romania cu siguranta, sunt multi romani care navigheaza pe Invision si e mult mai rapida o aplicatie pe telefon decat folosirea browser-ului, plus ca e mult mai facila.

Cat despre "noua interfata" a Admin Control Panel, tot ce au facut a fost sa aduca vechea interfata catre ceva mai contemporan, mai modern si asta reiese clar din culorile folosite, marginile rotunjite.. Am vazut cateva comentarii prin topicul respectiv cum ca ar fi prea bright tema, mie mi se pare ca si actuala e la fel, e stilul lor.