Jump to content
Sign in to follow this  
Craze

MindFX - forum dedicat designului

Recommended Posts

TPnTsiP.png

MindFX este un forum de design, deschis inițial în 2015, a avut mai mulți deținători de-a lungul timpului. Acum, a revenit la posesorii inițiali. Așteptăm păreri despre design. :) 

De asemenea, puteți face o cerere de logo, bannere și orice mai aveți nevoie pentru proiectul vostru.

• Like 3

Lqb0LKF.png

28 minutes ago, sharosky said:

Design-ul putea fii mai lucrat, amu depinde nu stiu daca ai vrut sa-l faci oldschool. In rest, mi-se pare ok, speram sa fie ceva de durata :D

L-am făcut cum era inițial pe IPB 3.4.x (arhivă web)

• Like 1

Lqb0LKF.png

"Așteptăm părer despre design."

Am scris pe chat sa intreb unde este copyright-ul nostru pe tema, ca de cumparat nu aveti cum pentru ca alocatiile nu s-au marit la 300 de lei inca :TrollTriste:

Acum vad ca sunt banat pe acelasi motiv banuiesc pentru ca este greu sa pastram un simplu copyright pentru omul care a facut tema, sa nu ne facem de ras ca suntem un forum de design si nu stim sa facem singuri o tema de la 0.Tema este tema elix ( https://invisioncommunity.com/files/file/9245-elix-remastered-for-44-4-until-quarantine-disappears/ )

Oameni buni nu ajungeti nicaieri cu astfel de " rahaturi " dati dovada de neprofesionalism si nu o sa vrea nimeni sa mai calce pe la voi, inafara de toti lingaii care vor lucruri gratis si dupa ce le primesc nu mai calca pe la voi pana vor avea nevoie de inca ceva gratis.

Personal cand sunt intrebat ce comunitate recomand pentru o anumita categorie ( gaming/design ) imi place sa recomand ce este mai bun, dar 100% nu as putea sa recomand o comunitate ca a voastra care este condusa poate de persoane mature dar cu caracter de copii.

Intr-un cuvant jalnic :)

4 minutes ago, Craze said:

Tema a fost cumpărată, nu ți-am șters eu copyright-ul.

https://invisioncommunity.com/clientarea/check-license/?url=https://mindfx.ro

Ok as dorii si eu un nume de pe care a fost achizitionata sau un email daca a fost cumparata de pe gumroad.

On 5/31/2020 at 1:09 PM, dOc MFX said:

Ok as dorii si eu un nume de pe care a fost achizitionata sau un email daca a fost cumparata de pe gumroad.

alexwonker_mindfx

edit

9 hours ago, dOc MFX said:

Imi cer eu scuze public pentru acuzatii, am dedus gresit ca tema este preluata de pe net din simplul fapt ca am fost banat fara motiv si nu mi-a fost prezentat nici-un lucru doveditor sa imi contrazica ideile.

WhatsApp-Image-2020-04-20-at-09.35.19-e1587367523657.jpeg

• Haha 2

Lqb0LKF.png

12 hours ago, Craze said:

alexwonker_mindfx

Imi cer eu scuze public pentru acuzatii, am dedus gresit ca tema este preluata de pe net din simplul fapt ca am fost banat fara motiv si nu mi-a fost prezentat nici-un lucru doveditor sa imi contrazica ideile.

• Haha 2