Jump to content
Sign in to follow this  
DarkElite

Părere uCore România

Recommended Posts

Salutare ,

Recent ( 27 Aprilie 2020 ) am deschis comunitatea uCore România , domeniul din cate stiu a mai fost folosit prin 2016-2017 cateva luni , aproximativ 2 sau 3 , prin urmare am deschis acest proiect , sincer l-am deschis pentru ca am vazut ca multi copii care abea au buletin isi deschid comunitati si se cred "zeii" si am zis sa le arat cum e cu adevarat o comunitate calumea . comunitatea este bazata pe platforma IP.Board 3 , stiu ca majoritatea o sa ma criticati pentru asta si o sa ziceti "ba de ce nu folosesti IPS ca toti folosesc IPS ... " sau altele de genul , dar eu sincer ma simt mai comod pe IPB 3 .

Tema forumului este una luata de pe internet si editata in multe parti pentru a ii oferi o vedere vizuala mai placuta . Index-ul comunitati este unic prin romania , si parerea mea este ca este unul decent si modern , oricum astept pareri despre el si daca ar fi sa mai fac modificari sau altele .

Astept parerea voastra sincera si daca aveti sa-mi oferiti sfaturi sau recomandari pentru anumite modificari .

Website-ul este : www.ucore.ro

P.S. Am revenit cu topic nou pentru ca am rezolvat problema cu Logi-ul :)

sa rezolvi asta:

ulujsIE.png

Faza cu indexul, cred ca prin unic te-ai referit la anunturi si din cate stiam a fost si pe devilzone (nu-s sigur, nu zic ca ai copiat/inspirat), nu vad nimic "unic" la index r cam la fel si oriunde.

In rest nimic, succes cu comunitatea.

Nu cred ca acest index a fost pe devilzone , pentru ca l-am cumparat de pe themeforest .. :)

Si este postat doar din aceasta luna ... deci ... 

1 hour ago, DarkElite said:

Nu cred ca acest index a fost pe devilzone , pentru ca l-am cumparat de pe themeforest .. :)

Si este postat doar din aceasta luna ... deci ... 

nu am zis ca a avut acelas ci am zis de idea cu "anunturile"

E interesant ca ai pastrat acelasi design dar faza cu comunitatile de "Gaming" a apus pe la sfarsitul lui 2018. Nu merita sa incepi proiecte noi fiindca nu vei avea nici un profit. Daca o faci din pasiune tot respectul si bafta cu forumul.

37 minutes ago, Hîra said:

E interesant ca ai pastrat acelasi design dar faza cu comunitatile de "Gaming" a apus pe la sfarsitul lui 2018. Nu merita sa incepi proiecte noi fiindca nu vei avea nici un profit. Daca o faci din pasiune tot respectul si bafta cu forumul.

Sincer din placere o fac ... ca stiu ca nu am nimic de castigat... 

3 hours ago, sharosky said:

nu am zis ca a avut acelas ci am zis de idea cu "anunturile"

Am inteles :)