Jump to content

Cum creez un cont de admin pe IPB 3.4.6


Valentin.

Recommended Posts

Buna ziua, in primul rand.

Am si eu o mica problema cu un IPB 3.4.6 abia instalat pe site, am instalat tot, baza de date, cont-ul de admin, dar singura problema este ca nu mi-l recunoaste...

Va rog frumos sa ma ajutati ca sa pot sa imi fac un cont de admin pe forum ca sa pot sa-l administrez...

La instalare am trecut cont-ul, dar nu mi-l recunoaste, pe forum imi apare ca guest si la creearea unui cont nou imi cere un security check dar e un bug si nu apare nimic acolo.

Las o poza atasata.

poza5.png

Edited by Valentin.
Greseli gramaticale, am niste probleme cu unele butoane la laptop..
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stefan said:

Creaza un cont nou in baza de date si urmareste pasii de mai sus ca sa ii ofer acces de administrator

Nu gasesc nimic din tutorialul acesta...

Mai ales ca la mine la users nu arata nimic, ca al meu trebuia sa fie primul cont, dar nu stiu cum sa creez inca 1 user ca sa poate sa imi apara..

Edited by Valentin.
Nu am terminat ce trebuia sa scriu..
Link to comment
Share on other sites

Te duci și creezi un cont nou, după te aduci la Administratori și adaugi contul după care-i faci permisiile și dai salvare. Documentați-vă dacă vreți să vă faceți o comunitate, nu instalați totul și după veniți cu topic-uri pentru toate problemele banale care se rezolva prin citirea documentației.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.