Jump to content

Vreti Sa Deveniti Moderatori Pe Acest Forum ?


gaby

Recommended Posts

Acum ca indeplinesc conditiile, se poate lua o decizie asupra mea? :-?

Pentru ca ti-am promis de mai multa vreme, si, indeplinesti si conditiile impuse, probabil te voi avansa in rang (mi-ar place sa fie si ceilalti de acord), macar pentru o perioada de proba.

Sper ca ai inteles ca, drept Moderator, va trebui sa fi activ, mai activ decat esti in momentul de fata. Ok ?

Daca nu esti de acord sa ma scoata Gaby ca nu ma deranjeaza.

Daca mai spui o data lucruri de genul, cred ca ma voi supara groaznic !

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Gabryel32 a fost introdus in echipa PC Troubleshooting, pentru inceput, pe o perioada de 1-2 saptamani (de proba). Daca suntem multumiti de ceea ce face, acesta va ramane in echipa, in caz contrar va reveni la rang-ul de membru obisnuit.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu: Inchide topicul.

Parerea mea: Nu ar fi necesar in nr de posturi/activitate sa devii moderator.

Sa fie pus urmatorul mesaj: Vrei sa fii moderator? Nu ne cauta, nu ne cere, te cautam noi daca este cazul.

Altfel pana la sfarsitul anului o sa ai 10 oameni activi pe forum, toti moderatori.

Link to comment
Share on other sites

Avantajele fata de alti utilizator sunt bazate pe comenzi in plus + rang special. Altele, cam ce a zis Alex; e cam la fel cu a avea Admin pe un server de Counter Strike/alt joc.

Pe alte forumuri (Softpedia daca nu ma insel este unul dintre ele), moderatorii sunt platiti lunar, insa si responsabilitatile si dimensiunea comunitatii sunt mult mai mari...

P.S: Probabil ca voi inchide acest topic ce a fost deschis acum 4 ani cand forumul era mult mai mic data de acum.

Intr-adevar, moderatorii nu trebuie numiti numai in functie de numarul de posturi.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Să vedeţi viaţă acolo. Am luat 50% WARN, dintre care 30% a fost redus. Motive:

1. Dădeam citat la mesaje (banal, ce-i drept, dar acolo citarea se vede urât)

2. Dădeam report ca nebunu la un moderatăr că eram supărat pe el

3. Tot la moderatorul pe care era supărat, îi comentam în secţiunea "Anunţuri", unde vindea un procesor, o ofertă mult mai bună şi mai ieftină de pe Okazii :D.

4. Flame căci mă certam cu un puşti

5. Jigniri + offtopic că mă certam cu un ********* (un bărbat ... cu 10 ani mai mare care credea că le ştie pe toate)

Copil obraznic. :yes: Despre plata adminilor ... chiar e prima oară când aud aşa ceva.

P.S. Dacă ai warn mai vechi de 4 luni şi nu include jigniri, poţi cere scoaterea lui în comunitate sau vorbeşti cu moderatorul / super moderatorul / administratorul care ţi l-a dat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.