Jump to content

Ati Sau Nvidia?


gaby

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

nVidia dar vorba lui PAUL...nu conteaza asa de mult

nnu fac recelama dar mi-se parea cea mai buna

PAREREA MEA

Ce placa? O fi ea buna dar...ca e doar ati nu o face mai buna :bag:

Iar parerea ta nejustificata.

Spre exemplu eu am geforce 6600, deci nu prea is incantat, mai ales pentru pretul la care era acuma un an cand am luat-o am facut o alegere destul de proasta.

As your ship is going down

Ill stand by and wach you drown

Remember kids...the more you post the geeker you get.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

NVidia ( use the GE Force LUKE :)) ) :->

Nu-ti risca viata pentru niste fise

Nici daca pare c-ai in fata usi inchise

Tine doar de tine ca prin fapte si cuvinte zise

Sa te-apropii de ce numesti acum vise.

Link to comment
Share on other sites

Postati frecventele memoriilor si a procesorului si atunci sa vedem care e buna si care nu , si pe cati biti e memoria.

Si de preferat cum munceste placa intr-un joc, si ce setari is puse la acel joc. Contorizati fps-ul cu FRAPS.

Framerate is life :D

As your ship is going down

Ill stand by and wach you drown

Remember kids...the more you post the geeker you get.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ia nu mai zicei faze de genu "am nvidia e mai tare ca ati" sau invers fara sa veniti cu argumente. Mor cand vad asa ceva lesin imi dau foc ma spanzur. Votati ce placa video aveti si gata..

As your ship is going down

Ill stand by and wach you drown

Remember kids...the more you post the geeker you get.

Link to comment
Share on other sites

hehehe nu ai decat chiar nu ma intereseaza,aa si prietene,nu uita sa citesti si tu topicurile mele.multumesc.aa vezi ca nu am injurat,deci ai grija cui dau warn.aa si bun venit pe forumul nostru si se saluta lumea ca sa stie ca esti nou si sa fi bine venit colegu.

Link to comment
Share on other sites

hehehe nu ai decat chiar nu ma intereseaza,aa si prietene,nu uita sa citesti si tu topicurile mele.multumesc.aa vezi ca nu am injurat,deci ai grija cui dau warn.aa si bun venit pe forumul nostru si se saluta lumea ca sa stie ca esti nou si sa fi bine venit colegu.

1.Eu zic sa te abti de la comentari

2.Nu imi spui tu mie ce sa fac

3.Nu am spus ca ai injurat

Comporta-te ca atare...

Link to comment
Share on other sites

OK

1.Nu imi permit sa comentez

2.Am sa comentez intotdeauna cand nu imi va conveni ceva sau spun parerea mea mi-o voi spune intotdeauna-free spek in the limit .adica fara injuraturi in sschimb orice vreau eu zic.cine ma asculta bine cine nu,sa fie sanatos.

3.Nu eu am sa iti zic ce sa faci,faci cea ce esti pus sa faci si te rog daca vrei desigur sa fim prieteni. aici asa e bine sa fim prieteni.

Link to comment
Share on other sites

Tu ai citit ce scrie sus? Votati ce placa video detineti. Deci votezi ce placa aia si gata. Daca ti se pune tie pata ca nvidia e mai buna vii cu argumente, ce placa ai, cat a costat si cum se comporta in jocuri..

Va rog nu mai aruncati asa vorbe in vant..

As your ship is going down

Ill stand by and wach you drown

Remember kids...the more you post the geeker you get.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.