Jump to content

Probleme La Tastatura


Biencutza25

Recommended Posts

Ce tip de tastatura ai ?

Da-ne mai multe informatii, cauta drivere pe net, sau daca ai CD cu drivere instaleaza-le, banuiesc ca cele multimedia nu functioneaza.

Daca totusi e vorba de cele standart tastaturii de tip English, tastatura a suferit socuri ?

Intr-un sistem rudimentar ca inchizita, tratam fara respect politia !

Link to comment
Share on other sites

nu merg tastele media si nici o parte din cele standard de sus si anume 1 , 2 , 3 , 4 , 9 , 0 ..... tastatura nu a suferit socuri din cate stiu eu ..... cel putin nu dupa ce am cumparat-o eu .. iniante nu stiu :D tastatura este marca Serioux S2X.... si driver-ul este instalat

Ca romanu' nu-i nici unu,unde-s multi, putea fi unul.

4397.jpg

Link to comment
Share on other sites

Incearca cu softul Microsoft IntelliType Pro pe care il "dai jos" de aici :link:, daca tot nu merge, incearca si cu, TweakUI pentru Windows XP permite schimbarea functiilor tastelor speciale.

11111111111111111111111rs2.png

Si, daca nici asa, eu cred ca tastatura este defecta.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu am cautat modelul de tastatura pe care lai spus si sincer nu l`am gasit.Fi mai explicita in detalii ...nu iti merge tot timpul ....cand imti merge daca iti merge ...nu iti merg tastele multifunctionale?Da`mi un link cu tastatura.

Da .. acum am vazut si imi cer scuze .. nu este modelul care l-am spus eu .. ma uitam in alta parte ..... tastatura este model Serioux SRXK-9400MSB :) ... o parte din tastele multifunctionale nu merg dar pe langa ele nu merg tastele de sus cu numere si anume : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 9 si 0.........

http://www.gsm100.ro/tastaturi/tastatura-s...ux-srxk-9400msb

asta e link cu tastatura .. ciudat e ca aici am zice de pret 14,1 lei si eu am luat-o cu 65 :bag::bag::stars: ce tzeapa

Ca romanu' nu-i nici unu,unde-s multi, putea fi unul.

4397.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.