Jump to content

Donez Invitatii Lockerz


icebird

Recommended Posts

Deci sa va spun despre ce e vorba: Lockerz este site-ul unui investitor Amazon.com care a descoperit o metoda usoara de a face bani... care e metoda nimeni nu stie dar tine de Lockerz.com. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa joci un joc flash si sa raspunzi la niste intrebari banale cum ar fi: "Cine te face mai mult sa razi: Borat sau Bruno?" iar tu raspunzi Borat si castigi 2 PTZ sau raspunzi Bruno si castigi tot 2 PTZ. Ai un marketplace unde poti cumpara laptop-uri, console de jocuri, genti si chiar si inghetata, toata chestia e sa raspunzi la intrebarile alea zilnic si castigi dolari. Multi mi-au spus ca e adevarata faza si chiar merge si un video de pe youtube dovedeste ca este adevarat, o sa il postez mai jos. De exemplu un PlayStation Portable cu Rockband e vreo 200 PTZ pe care ii faci cam intr-o luna daca te tii de meserie

De asemenea site-ul este bazat pe un sistem de invitatii deci cine vrea invite sa ma contacteze pe Y! Messenger, pe PM sau sa lase un reply aici :)

Am vreo 10 invite-uri deci sariti cat mai sunt calde :P

Intr-un sistem rudimentar ca inchizita, tratam fara respect politia !

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am incercat dar poti vedea si pe Facebook si pe Google si pe Forumul Neoficial Lockerz ca treaba este pe bune si chiar daca nu era pe bune nu vad de ce s-ar fi deranjat atata incat sa faca scam :)

LE: Uitasem sa va spun ca cea mai buna metoda este sa prindeti cat mai multe PTZ la jocul de la inceput, sa va logati zilnic si sa raspundeti la intrebari si sa invitati 20 de prieteni pentru a deveni Z-LISTER care inseamna puncte dublate :-s

Intr-un sistem rudimentar ca inchizita, tratam fara respect politia !

Link to comment
Share on other sites

Uau :)) ce darnici sunteti :P . As vrea pentru curiozitatea mea sa reveniti pe aici si sa spuneti daca a mers treaba. Nu stiu de ce, dar am impresia ca, e doar "for fun" (adica, nu veti primii niciun "premiu").

  • Upvote 1

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.