Jump to content
Sign in to follow this  
sindro0om

.exe-Uri Pentru Radmin

Recommended Posts

salut, din pacate sunt un incepator...dar totusi am lucrat vreo 1 an cu radmin...cu hackuri si tampenii..dar mam lasat..si am uitat de unde pot facerost de acele programe care te infesteaza ca sa poti itnra cu radmin cineva stie ;;)? ca radmin am...sa aflu ip-u stiu..dar de unde pot lua acele exe.uri nu stiu :(

Vezi prin sectiunea asta: Hackpedia

salut! unde as putea gasi .exe-uri pentru radmin ? ca am gasit odata pe nu`j ce site-uri..dar nu mai stiu..si imi trb neaparat :(...ca am facut un pariu pe aici..si am lucrat..cu el...dar miam schimbat pc din probleme...mi se bulise hardu si nu am putut sa salvet tot..:(..si nu mai stiu d unde pot sa le iau !

salut! unde as putea gasi .exe-uri pentru radmin ? ca am gasit odata pe nu`j ce site-uri..dar nu mai stiu..si imi trb neaparat :(...ca am facut un pariu pe aici..si am lucrat..cu el...dar miam schimbat pc din probleme...mi se bulise hardu si nu am putut sa salvet tot..:(..si nu mai stiu d unde pot sa le iau !

cu radminul creezi server special pt radmin pe care il trimiti victimei.. nu iti trebuie niciun alt fel de exe special..

o sa fac un tutorial later despre radmin :D

pt ce program vrei tutorial ?

cu radminul creezi server special pt radmin pe care il trimiti victimei.. nu iti trebuie niciun alt fel de exe special..

o sa fac un tutorial later despre radmin :D

pt ce program vrei tutorial ?

adica cum pentru ce pg ? pentru radmin adica cum fac server sau daca poti sa imi dai un .exe dala...

Incearca sa cauti radmin viewer 2.3.0 !

Aceasta versiune continea un exploit care iti permitea conectarea prin acel exploit pe care il cauti tu.

Dar, metionez ca acest exploit a fost reparat de mult, cu toate ca anumite vulnerabilitati inca mai sunt valabile

Cu bine,

C.