Jump to content

Realizez Prezentari Site

Recommended Posts

Iti sugerez sa pui cap-la-cap un portofoliu mai ok...ceea ce am vazut cand am accesat link-ul de mai sus....mi se pare jalnic ca si prezentare.

Probabil ai potential dar nu sti sa"impachetezi" serviciul tau....Mult succes

deci nu ie prezentarea mea ieu am facut la nimereala sa vada lumea cam cear putea face cu site

si promovari le fac la cei care nu stiu

• Upvote 2
  • Downvote 3

deci nu ie prezentarea mea ieu am facut la nimereala sa vada lumea cam cear putea face cu site

si promovari le fac la cei care nu stiu

In cazul asta nici macar nu ar trebui sa existe topicul tau...daca faci asta la "bascalie" si misto, mai degraba castigi vanzand la o taraba decat sa-ti expui "cunostintele in materie" pe un forum ca acesta...parerea mea proprie si personala...Haida bafta! :D

• Upvote 1

http://tripwow.tripadvisor.com/tripwow/ta-02ce-813e-4635?lb

deci realizez o prezentare pentru un site un program ceva gratis la cei dupa pagina asta ca drept revansa

;) mici trucuri :party:

va intereseaza uitativa la videoclipul de la adresa de web de sus

Folosind un script pentru a realiza o prezentare video nu este nici pe departe un serviciu "profesional" cum precizezi in tilu. Incearcă un program gen Adobe After Effects dacă vrei să ajugi la realizarea unor servicii video profesionale.

OFF: Cam multe posturi aiurea nu crezi ?

• Upvote 2

Folosind un script pentru a realiza o prezentare video nu este nici pe departe un serviciu "profesional" cum precizezi in tilu. Incearcă un program gen Adobe After Effects dacă vrei să ajugi la realizarea unor servicii video profesionale.

OFF: Cam multe posturi aiurea nu crezi ?

Sefule deci uni oameni daca au nevoi de o prezentare si nu stiu sa o faca leam dat o mana de ajutor zicand ca le fac ieu gratis dar care stiu o pot face cu site-ul de ie pus

acuma o sa schimb titlul mersi pentru observatie

• Upvote 1
  • Downvote 3
  • 2 weeks later...