Jump to content

Propuneri & Sugestii Gta-Zone.ro


Recommended Posts

Am pus accent pe mai multe parti ce nu s-au folosit pana acum pe partea de design, asadar, am scos multe chestii inutile (dupa parerea mea) si am adaugat multe chestii folositoare. Am tinut sa stiti asta, pentru a nu aparea comentarii gen 'unde e hook-ul x, de ce ai scos y'.

 

Forum: http://GTA-Zone.ro

Link to comment
Share on other sites

 

  • tema nu'mi place este copiata , mult mai frumoasa este cea originala 
  • Culorile (Acel rosu este ff ciudat rupe ochi sa zic asa ) 

Cat despre activitate... Multi membri si activitate mai deloc..

 

Bafta in continuare !

 

Multumesc pentru feedback. Cand vine vorba de membrii, este un forum pentru tutoriale, prezentari. Nu trebuie si nu vreau sa aibe in 3 zile 1000 de posturi de la deschidere. 

Link to comment
Share on other sites

In general forumurile care se ocupa mai mult cu gta au teme "stufoase", unele arata mai bine (redzmax), altele arata mai putin bine (restul). Iti recomand sa treci pe o tema mai eleganta.

 

Bafta Blackstein. cristian. here.

Eletanta in ce fel ? Dezvolta te rog, multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Eleganta, clasica, fara brizbrizuri. Ar arata mult mai bine daca ai scoate imaginea din spatele acelei imagini cu personaje din gta, iar pe aceasta micsorand-o. Borderele alea din maintitle mi se par nepotrivite, strica tot.

O sa retin asta. 

Link to comment
Share on other sites

La prima vedere am o parere de bine dar dupa navigara parca pare prea incarcat, spre exemplu hookul ( TOP 7 REPUTATIONS ) nu isi are rostul pe un forum de gta

- Mă tem că intr-o zi tehnologia va întrece umanitatea iar lumea va avea o generație de idioți !

Albert Einstein

:(

Link to comment
Share on other sites

SFAT: Scoate traffic generator !

45 members, 38 guests, 0 anonymous users la 02:05 GREU DE CREZUT !

 

Design relativ ok.

 

8 din 10.

Ai zis asta de mai mult de 50000 de ori, termina #fan. Tine-ti parerile pentru tine.

 

 

Arata foarte bine tema si destul de aranjata si comunitatea .Felicitari !

 

 

 

10/10. Daca am acolo grad, nu inseamna ca neaparat dau nota 10, ci merita. Designul bun, forumul frumos si tema facuta de ELy.

 

Multumesc pentru feedback.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.