Jump to content

Review ExtreamTeam Community

Recommended Posts

Salut, as vrea sa va prezint o comunitate de gaming care se axeaza pe servere de counter strike 1.6.

Suntem la inceput si am dori cateva pareri despre forum / staff.

In momentul de fata comunitatea detine 4 servere de counter strike 1.6 si serverul official de teamspeak.

Link host: http://www.gazduirejocuri.ro/

Link website: http://www.extreamteam.ro/index.php

Edited by Vasi_23

De ce naiba va mai faceti comunitati ? 

Tema mai e pe 100 de forumuri

Ce ai tu acolo nu e o comunitate de gaming, gaming nu inseamna doar counter strike si samp 

Puteai si tu sa faci ceva mai simplu si mai frumos, cumparai o tema de la ipbfocus si aia era, cu tema actuala mi-e scarba sa-mi faci si cont

Skin edited by y0ze cine mai e si necunoscutul asta ? tema e facuta de un polonez,nicidecum de necunoscutul asta de y0ze

Hai sa incepem ... 

1 - Nu a-ti stiut sa faceti logo mai mic sau sa puneti shadow ala mai jos? =)) Sau macar sa puneti logo in alta parte.

8wa8RKS.png

2 - Zona Staff puteti sa o faceti vizibila doar pentru staff ;)  Nu pentru toti. + 1 topic si 1 post (inseamna ca stafful face ce vrea, nu discutati nimic).

cdz6kq5.png

3 - Nu vi se pare prea mult rosu? Background-ul la server tracker puteti sa-l faceti negru si fontul rosu, asa cum este doare ochii.

nscBZTb.png

4 - Avatarul default este prea mare, prea mult width =)) Sigur l-ai setat pe 200px.

6iDOFwJ.png

5 - Poti sa faci casuta transparenta, dar nu si locul unde scrii...

gpVZPKk.png

6 - Nu stiti sa puneti nici macar un list-style pe none... (cica tema cumparata =)) )

gQ7aisQ.png

7 - Numele ala sa dispara ca nu a modificat nimic iar sa scrie skin designed by szablonet & edited sau modified by "nume".

c8Nieh7.png

PARERE FINALA: COMUNITATE LA FEL CA CELE 200 COMUNITATI NOI CARE DISPAR DUPA 2-3 LUNI.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Parintele Ion
      Bună seara !
      Vreau să vă prezint comunitatea Gaming BNY România.
      Index: www.bny.ro
      Forum: www.bny.ro/forum/
      Folosim IPB 4.1.18.1. Nu deținem licența.(Pentru a evita posturile adăugătoare pe aceasta temă.)
      Suntem la început de cale cu acest proiect,dar cu ajutorul staff-ului cred ca vom ajunge departe.
      Așteptăm păreri/critici/propuneri în privința comunității.

• By +Awes#
      Salutare PCT.
      Am venit sa va cer cateva pareri despre 
      www.starcs.ro As dorii in special pareri despre categorii/tema/hook-uri,etc
      Multumesc anticipat !

P.S. As prefera sa nu vad reply-uri de genul "O sa se inchida in 1-2 saptamani"
    • By Trepadus Lucaci
      Astept pareri sau idei cu referire la site-ul: www.trepadus.net Daca puteti scrie comentariile voastre direct pe site, ar fi perfect. Astept cu nerabdare comentariile voastre, mai ales a celor care nu fac parte din domeniu pentru a-mi face o idee cat mai clara despre acest site. Scrieti orice observati ca fiind frumos sau urat, exprimati-va liber, chiar daca sunt pareri negative, le astept cu nerabdare pentru a imbunatati lucrurile acolo unde poate am esuat.

• By gaby
      Pe 9 septembrie 2014, iPhone 6 si iPhone 6 Plus au fost prezentate in cadrul evenimentului Keynote organizat de Apple. Desi telefoanele isi vor face aparitia in magazine incepand cu data de 19 septembrie, au aparut deja primele review-uri pe site-urile de specialitate din afara:

Review NewYorkTims: iPhone 6 si iPhone 6 Plus; Review Engadget: iPhone 6 si 6 Plus; Review The Verge: iPhone 6 si iPhone 6 Plus; Review The Loop: iPhone 6 si iPhone 6 Plus; Review Mashable: iPhone 6 si iPhone 6 Plus; Review TechCrunch iPhone 6 si iPhone 6 Plus.  Concluzia care reiese cam din toate review-urile este aceea ca iPhone 6 se simte mai bine in mana, e mai apropiat sufletului celor care au avut ecrane de 4 inci pana acum si a fost denumit cel mai bun telefon de pe piata. In schimb, iPhone 6 Plus e un telefon denumit serios, phablet, ultraperformant, dar nu are acelasi feeling ca si fratele său mai mic. De asemenea, camera sustine ideea ca iPhone 6 e cel mai bun telefon din lume.

P.S: Nu ar trebui sa credeti tot ce este scris in aceste recenzii, pentru ca de regula au intentia de a ridica in slavi noile dispozitive, oferite spre testare de catre Apple inainte de lansarea lor pe piata (este ca o conditie ce trebui indeplinita).
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.