Jump to content

Păreri forum În Forță România


Recommended Posts

Am deschis acest topic pentru a afla ce părere aveți despre forum. Poate numele ales nu este pe placul tuturor dar fiecare cu ce nume îi place :) Pe forum este o temă simplă , pentru că nu vreau să fie prea incărcat. 

  • Critici/păreri/sugestii pentru îmbunătățirea comunității
  • Link către comunitate: https://inforta.ro
Link to comment
Share on other sites

  • Schimbați titlul din ACP la forum -- nu cred că forumul se numește „Invision Community”.
  • Imi place foarte mult numele ales, nu e rău.

---------------------

  • Cât despre temă: puneți un href pe avatar-ul din partea stângă-sus, este mult mai ușor să-l accesezi; știu că este și pe nume dar e mai ușor să fie și pe avatar.
  • In mare parte tema imi place, nu e deloc rea. Imi place ce a făcut prietenu' DOC --- unica chestie este logo-ul care nu imi place așa mult.
  • Pentru mine ar trebuii să folosești alt font pentru texte. Nu e așa frumos el actual.
  • Ai putea să modifici statisticile de la forum, să le faci mai interesante decât sunt acum.
  • Structura categoriile este cam ciudată sincer să fiu.
  •  In topic, aspectul a venit frumos, nu e rău: https://inforta.ro/index.php?/topic/63-păreri-sugestii-interfața-nouă/&tab=comments#comment-80 --- poate aș modifica putin butoanele alea.

---------------------

  • Butonul de „contact us” ar trebuii să stea in footer. Ca UX este prost; la fel și celelalte butoane.
  • Uitasem, văzând că Mihaela mi-a dat mesaj, intră și tu intr-un PM și rezolvă problema aia la background. ;)
  • Iconița de „reported content” fă-o in așa mod să fie văzută doar care au acces la gradele corespunzătoare, nu și la membrii. 
  • In footer chestia cu „VIP CS.INFORTA.RO” nu cred că-și are rostul acolo.
  • Imi place foarte mult idea că atunci când apeși pe copertă in profil, să ți-o arate complet.

Ok, mai sunt 2-3 bug-uri prin alte părți, dar nu-s chestii grave. Repet: imi place.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DeNyS. said:
  • Schimbați titlul din ACP la forum -- nu cred că forumul se numește „Invision Community”.
  • Imi place foarte mult numele ales, nu e rău.

---------------------

  • Cât despre temă: puneți un href pe avatar-ul din partea stângă-sus, este mult mai ușor să-l accesezi; știu că este și pe nume dar e mai ușor să fie și pe avatar.
  • In mare parte tema imi place, nu e deloc rea. Imi place ce a făcut prietenu' DOC --- unica chestie este logo-ul care nu imi place așa mult.
  • Pentru mine ar trebuii să folosești alt font pentru texte. Nu e așa frumos el actual.
  • Ai putea să modifici statisticile de la forum, să le faci mai interesante decât sunt acum.
  • Structura categoriile este cam ciudată sincer să fiu.
  •  In topic, aspectul a venit frumos, nu e rău: https://inforta.ro/index.php?/topic/63-păreri-sugestii-interfața-nouă/&tab=comments#comment-80 --- poate aș modifica putin butoanele alea.

---------------------

  • Butonul de „contact us” ar trebuii să stea in footer. Ca UX este prost; la fel și celelalte butoane.
  • Uitasem, văzând că Mihaela mi-a dat mesaj, intră și tu intr-un PM și rezolvă problema aia la background. ;)
  • Iconița de „reported content” fă-o in așa mod să fie văzută doar care au acces la gradele corespunzătoare, nu și la membrii. 
  • In footer chestia cu „VIP CS.INFORTA.RO” nu cred că-și are rostul acolo.
  • Imi place foarte mult idea că atunci când apeși pe copertă in profil, să ți-o arate complet.

Ok, mai sunt 2-3 bug-uri prin alte părți, dar nu-s chestii grave. Repet: imi place.

Urmeaza sa ma conformez pentru ideile tale, sunt excelente.

  • Like 1

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

Si o sa fac acest post chiar daca e double post, dar un moderator ca, @Courage ar putea sa il contopeasca cu cel de sus.

EDIT:

- Rezolvat bg-ul la mesaje
- Adaugat href pe avatar
- A fost schimbat si fontul ( "Roboto", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif )
- Au fost modificate statisticile.
- Au fost adaugate butoanele jos in footer, si scoase de sus din breadcrumb.
- A fost modificat background-ul forumului.
- A fost modificata si conditia pentru reporturi acum apare doar persoanelor ce au acces la acp / reporturi.
- Au fost modificate butoanele in topic.


URMEAZA SI SCHIMBAREA LOGO-ULUI CAT DE CURAND CU CEVA MAI ATRAGATOR + alte update-uri destul de consistente.

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
28 minutes ago, T. Petrisor said:

@3d6 , o aveati, acum o are mai multa lume :) O pun acusi si pe webflake si invision-virus, pupec.

Vrei sa fii aplaudat din buci? Bravo esti mare hacker, ai dat de httrack.Pentru mine e un motiv de fala ca puradei ca voi fura munca, inseamna ca va place.Orice tema poate fi furata, dar nu pentru mult timp.Furati o tema va puneti copyright pe ea si va laudati timp de maxim 1-2 luni cat va tine host-ul, iar dupa va plangeti in pumni ca nu va primeste nimeni pe un forum de 2 lei.

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

Stai calm, n-am pus nici un copyright.

"Purandel" ?  Crede-ma nu sunt purandel :)

De ce aduci in discutie un webhost? Ai auzit tu vreodata ca am avut forum si nu am avut bani sa platesc webhostul?

Nu am nevoie sa fiu primit niecaieri, chiar de as vrea sa ma duc pe o comunitate, iau acces foarte usor stai calm ;) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • DeNyS. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.