Jump to content

Eroare Skype: Nu te poți autentifica?


Lucian50

Recommended Posts

6 hours ago, gaby said:

Aplicatia este actualizata la zi? De obicei eroarea apare cand nu este.

Da, este actualizată la zi.

22 hours ago, Denis Flavius C. said:

Dacă nu ai greșit datele de logare, cel mai probabil e de la ei. Reîncearcă mai târziu.

Post aiurea.. Am rămas fără cuvinte :))

Dacă greșeam datele, îmi apărea altă eroare, și oricât de târziu aș încerca tot nu merge. Numai dacă reinstalez skype...

Eu zic să nu te bagi.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucian50 said:

Da, este actualizată la zi.

Post aiurea.. Am rămas fără cuvinte :))

Dacă greșeam datele, îmi apărea altă eroare, și oricât de târziu aș încerca tot nu merge. Numai dacă reinstalez skype...

Eu zic să nu te bagi, mai bine așa.

Și asta înseamnă să dai reputație negativă?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Terror said:

Și asta înseamnă să dai reputație negativă?

Subliniez, post aiurea. Dacă-ți mai amintești reclamația făcută de @Amon.. Mai știi motivul? Exact, post(uri) aiurea.

Back on topic.. Mai devreme mi-a mers pentru aproximativ 10 minute apoi s-a deconectat singur.

Am anulat reputația negativă al acestui post, pentru că mai are unu :)) și nu vreau să-i stric reputația..

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Lucian50 said:

Subliniez, post aiurea. Dacă-ți mai amintești reclamația făcută de @Amon.. Mai știi motivul? Exact, post(uri) aiurea.

Back on topic.. Mai devreme mi-a mers pentru aproximativ 10 minute apoi s-a deconectat singur.

Am anulat reputația negativă al acestui post, pentru că mai are unu :)) și nu vreau să-i stric reputația..

Doar pentru ca tu consideri ca un post e aiurea,nu inseamna ca iti da si dreptul sa faci abuz de functia de reputatie.

Ce-ar insemna eu sa fi facut asta,sau,sa m-apuc acum sa sterg/editez/imbin posturile dupa bunul plac asa,ca sa nu fie ''aiurea''.

Lumineaza-ma si pe mine,cum anulez reputatia data?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Terror said:

Doar pentru ca tu consideri ca un post e aiurea,nu inseamna ca iti da si dreptul sa faci abuz de functia de reputatie.

Ce-ar insemna eu sa fi facut asta,sau,sa m-apuc acum sa sterg/editez/imbin posturile dupa bunul plac asa,ca sa nu fie ''aiurea''.

Lumineaza-ma si pe mine,cum anulez reputatia data?

Păi.. De exemplu dacă am dat -1 cuiva, trebuie să dau pe +1 pentru a-i restitui reputația.

Scuze pt exprimare, sunt obosit..

Nimeni nu știe răspunsul? :(

Link to comment
Share on other sites

Știu că poate sună ciudat ( dar cel puțin pe iOS așa e ) , nu neapărat trebuie să fie la fel și la Android.. Dar .. Nu știu ce logică are ( nu era nevoie să mă aduci în discuție, merci ) , dar ai încercat totuși să vezi dacă versiunea de Skype este compatibilă cu versiunea de Android pe care o folosești la momentu' actual? ( poate necesită un update ceva, mă gândesc ) .. Dacă nu, atunci greșeală mea ( nu vreau să mă bag aiurea în subiect, dar merită încercat sau probat )

Seara frumoasă! :)

Edited by Amon
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.