Jump to content

Cum imi fac un Index


Alider

Recommended Posts

Salut,Vreau un INDEX sami fac nu stiu cum ma poate ajuta cineva cu un link de download unde sa pot sa gasesc un astfel de index sau sa ma ajute cineva sa imi fac unu singur

Va rog frumos am nevoie de un Index nu este un forum free are domeniu .ro si host bun.

Vreau ca aici :

NrY6CUI.jpg

Vreau asa tip de INDEX poate sa fie simplu da nu cinteaza eu il editez 

Ajutatima va rog frumos.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Whiskey Gtv said:

Este destul de usor de facut unul. Pe langa asta, in timp ce eu ti l-as face pe gratis altii fac pe bani.

Daca nu stii engleza invata, e grav sa stii ce e ala un index dar sa nu stii sa citesti cateva cuvinte in engleza.

da macar imi poti trimite ceva un tutorial sa ma invat mai usor ca nam chef de citit :)

Si plus stiu engleza dar nu perfect  sa citesc ori ce cuvint.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Alider said:

da macar imi poti trimite ceva un tutorial sa ma invat mai usor ca nam chef de citit :)

Si plus stiu engleza dar nu perfect  sa citesc ori ce cuvint.

  • când iți faci chef să citești și să inveți atunci poate te ajutăm și noi. Dacă lumea nu are chef să invețe și să primească totul pe tavă, e grav!
  • Nu există tutoriale pentru a face un index. Ca să faci un index, in primul rând, depinde ce vrei, depinde de complexitate și de alte chestii. Ceea ce iți trebuie e să inveți baza de la HTML și CSS, ulterior Javascript - jQuery dacă vrei să faci un proiect mai complex (proiectul espectiv are și script-uri).
55 minutes ago, Whiskey Gtv said:

Este destul de usor de facut unul. Pe langa asta, in timp ce eu ti l-as face pe gratis altii fac pe bani.

Daca nu stii engleza invata, e grav sa stii ce e ala un index dar sa nu stii sa citesti cateva cuvinte in engleza.

Nu te da mare că tu o știi. Fiecare are cunoștințele lui. Dacă unu' a auzit de index, nu inseamnă că trebuie să știe neapărat engleza. Nu cred că tu știai engleza la 5 ani când au auzit de Mouse. Pentru tine, normal, acum este ușor de făcut. Nu cred că la inceput a fost ușor ca să pui ideile in practică, neavând experiență. Uitasem: nu mai face post-hunt aiurea pe aici. Dacă știi bine că il poți ajuta, lași un reply și gata, nu 5 ca să faci și OFF-Topic.

  1. Aici nu este pentru a cere index-uri - teme sau aplicații, dar pentru a cere ajutor pentru o problemă pe care o ai. Tu in cazul ăsta, nu ai o problemă.
  2. citește regulamentul data viitoare.

UPDATE 1.6: - Aceasta categorie este pentru a cere ajutor, în niciun caz nu pentru a cere X tema sau Y hook/aplicație.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.