Jump to content

Backlinkuri - Oferta Speciala ( Xrumer )


a3da4xtdf

Recommended Posts

~

Cu alte cuvinte , ce se va intampla : xrumer (aplicatia ce o detin ) se va inregistra pe n'jdemii de forumuri , unde semnatura utilizatorului cu care s-a inregistrat aplicatia va fi linkul vostru , insotit eventual de cateva cuvinte cheie .

Un exemplu de post : link2

Dupa cum puteti observa postul pare a fi facut de un utilizator real . Linkurile pe care voi mi le dati vor aparea intr-un post facut pe fiecare forum . In caz ca un membru al staffului considera ca e reclama, postul poate va fi sters dar va mai ramane un backlink si cateva keyword-uri in profilul userului cu care s-a inregistrat aplicatia.

Care-i treaba cu backlinkurile ?

Pai e simplu , cu cat ai mai multe , cu atat e mai bine. Backlink-urile reprezinta un element dupa care motoarele de cautare iti catalogheaza site-ul ca fiind mai bun sau mai putin bun decat altele. Backlink-urile sunt un element crucial in calcularea sistemului de pageranking :) .

~

Am si pachete :

#1 - Basic

15 de backlinkuri .edu

15 de backlinkuri .gov

20 de backlinkuri din Web 2.0

20 de backlinkuri din RSS Feeds

1000 de backlinkuri din profile

Pret - 35$

#2 - Medium

25 de backlinkuri .edu

25 de backlinkuri .gov

40 de backlinkuri din Web 2.0

40 de backlinkuri din RSS Feeds

1500 de backlinkuri din profile

Pret - 50$

#3 - Avansat

50 de backlinkuri .edu

50 de backlinkuri .gov

80 de backlinkuri din Web 2.0

40 de backlinkuri din RSS Feeds

2500 de backlinkuri din profile

Pret - 90$

maxim 3 keyword-uri la toate , de preferat sa nu va luati keyword-uri arhi-folosite ca nu faceti nici un rahat asa :)

blast-urile se dau in 5 - 7 zile si chiar 2 saptamani pentru a nu va baga site-ul in sandbox-ul google

restul detaliilor le discutati cu mine pe privat

indicat ar fi sa va interesati de preturile unor backlinkuri .gov , .edu inainte de a arunca cuvinte gen " e prea mare pretul "

LE :

Oho , si cate functii mai are aplicatia :], face toti banii.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu prea stii cum sa-ti faci prieteni :)

sunt total impotriva acestui spam.. este extrem de inervant, pentru useri, pentru admini, pentru vizitatori... eu unu as desfinta daca s-ar putea acest spam, tocmai din aceste motive. E ilegal, e urat, poate duce la oprirea site-urilor cu backlinkuri sa fie indexate in google si alte motoare de cautare.... plus ideea de a plati bani pentru a inerva lumea mi se pare o mare prostie

Link to comment
Share on other sites

desigur , butonul de edit este inexistent .

Nu ofer un serviciu sa ENERVEZ lumea , ofer un serviciu ce aduce trafic si creste pr-ul paginii :) .

site-ul nu iti intra in sanbox pentru simplu motiv ca iti ofer blast-urile treptat , pe o perioada mai lunga.

@ alex : abtinete , abia ai treaba cu internetul :)

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.