Jump to content

Rezolvare Eroare Inregistrare Ipb (Username Notfound)


th3#afk

Recommended Posts

Salut,

Deci cand incerci sa te loghezi ,daca username-ul e disponibil ar trebui sa l arate cu verde la mine arata cu rosu, Username notfound (view attachament):

fsadasfasfsadas.jpg

De unde pot modifica asta?

Mi-e teama de ziua in care tehnologia va fi mai importanta ca relatiile interumane.In lume va exista o generatie de idioti !! - Albert Einstein

www.gamelife.ro

Link to comment
Share on other sites

Fa un upgrade la o versiune mai mare. Teoretic, asta ar trebui sa rezolve problema (daca nu cumva e cauzata de vreo modificare instalata de tine).

Salut din nou , aseara mi am instalat un subdomeniu(3.3.4) si acolo merge tot , dar intampin o problema , defapt mai mult o intrebare . Sunt unele tutoriale cand treci dintr o versiune in alta ca trebuie sa iei variantele la rand , in cazul meu 3.3 , 3.3.1 , etc pana la 3.3.4 . Este adevarat? Imi poti oferi un tutorial cum sa salvez membrii si topicurile etc , ca totusi am vreo 4000 de useri . Cand am apelat la cei de la suport ipb , mi au raspuns prompt : ceva gen , este o nintelegere , revenim cu raspuns si astept de 1 luna acel raspuns .

Te rog frumos daca poti , sa-mi oferi un tutorial , cum sa trec de la 3.2.3 la 3.3.4 . Multumesc si o zi buna .

Mi-e teama de ziua in care tehnologia va fi mai importanta ca relatiile interumane.In lume va exista o generatie de idioti !! - Albert Einstein

www.gamelife.ro

Link to comment
Share on other sites

Daca ai o versiune ceva mai veche, de exemplu 3.1.4 si vrei sa treci la 3.4.1, in momentul operatiunii de upgrade se va face trece intr-adevar (automat) prin toate versiunile pana se ajunge la 3.4.1.

Tutorial pentru upgrade, gasesti aici:

Ignora versiunile, operatiunea e aceeasi indiferent de versiune, deocamdata.

Pentru a nu pierde baza de date cu utilizatorii, posturile, etc., fa un back-up atat al fisierelor (din momentul de fata), cat si al bazei de date. Pentru un tutorial de back-up al bazei de date, vezi:

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.