Jump to content

Generator Coduri Html Pentru Y! Emoticons


gaby

Recommended Posts

Am creat o pagina care sa genereze codurile HTML ale emoticoanelor de pe Yahoo Messenger !

Scopul acestui Generator, este acela de a avea accesul la emoticoanele de pe Yahoo, cu care cu toti ne-am obisnuit, pe HI5 (ultima moda :) ) precum si pe alte site-uri cu acelasi profil, sau bineinteles daca doriti pe site-urile personale.

PC Troubleshooting Yahoo Emoticons Pack

Daca dotiti sa aveti acest Tool pe site-ul dumneavoastra tot ce trebuie sa faceti este sa copiati codul de mai jos in pagina in care doriti sa se afiseze tool-ul.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

foarte tare frate

ai putea sa adaugi si iconitele astea de pe forum ca sunt super misto.

as putea dar nu stiu daca le-ar folosii cineva, daca as vedea ca foloseste cineva generatorul, poate l-as mai inbunatatii dar asa le-am pus si eu pe cele mai folosite.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 10 months later...

sall fratilor sincer nush daca am postat unde trebuie daca nu am postat imi cer scz nu prea ma omor cu forumurile in fine... am si io o problema si din cate am vazut mai mult adminu ma poate ajuta ..... as vrea si eu un cod HTML ,IFRAME, JAVASCRIPT unu din astea pt a imi pune pe site inregistrari de id-uri adik lumea sa poata intra sa se logheze sa asi bage id,poza,sts,..etc :(:(:( daca se poate sa ma ajute cineva MULTUMESC!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu ai postat chiar unde trebuia. Ce vrei tu se numeste script, de obicei php. Poti da un exemplu de site in genul caruia vrei sa-ti faci si tu unul.

Iar, ca un mic ajutor, poti folosii php-fusion, poate chiar si wordpress, foarte customizate.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

imi cer scz gaby zimi unde sa postez si vb acolo ti-am zis chiar nu le am cu astea ... sincer daca as stii sa lucrez in php credema ca nu as mai cere ajutor dar cum nu stiu sa lucrez intreb si eu si daia am intrebat de un script pentru inregistrari de id-uri si un ex ca sa vezi despre ce vreau sa zic e asa http://www.id.regemp3.net/ si credema ca am cautat pe google de mi-au sarit capacele si tot nu am gasit si daia am vazut forumu si am zis ca poate e vreo sansa aici sper sa ma ajuti cumva:(:(:(:(:(:(:( ms mult daca nu te superi si poti sa bagi id meu ca sa nu stam sa vb pe forum si cand in bagi imi dai un buzz ( aditzu_all4u ) MULTUMESC!!!!

Link to comment
Share on other sites

imi cer scz gaby zimi unde sa postez si vb acolo ti-am zis chiar nu le am cu astea ... sincer daca as stii sa lucrez in php credema ca nu as mai cere ajutor dar cum nu stiu sa lucrez intreb si eu si daia am intrebat de un script pentru inregistrari de id-uri si un ex ca sa vezi despre ce vreau sa zic e asa  http://www.id.regemp3.net/  si credema ca am cautat pe google de mi-au sarit capacele si tot nu am gasit si daia am vazut forumu si am zis ca poate e vreo sansa aici sper sa ma ajuti cumva:(:(:(:(:(:(:( ms mult daca nu te superi si poti sa bagi id meu ca sa nu stam sa vb pe forum si cand in bagi imi dai un buzz ( aditzu_all4u ) MULTUMESC!!!!

Nu e nimic. O categorie mai adecvata in care ai putea posta este http://pctroubleshooting.ro/index.php?showforum=58

Scriptul din exemplul dat de tine este "home made" si, nu face cine stie ce.

Cred ca ai putea face ceva asemanator, folosind un formular de contact ( http://pctroubleshooting.ro/index.php?showtopic=2228 ), pentru butonul Adauga ID.

Daca nu, poti face ceva mult mai frumos, cu un wordpress, modificat putin mai agresiv.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.