Jump to content

Perle Bac Romana 2013


alex008

Recommended Posts

Yup...Meserie curata, (adica nu te manjesti cu toate c********e) bine platita, colinzi lumea, si imi place.

 

Adica frate am avut odata ziarul telegraf prin casa si in ala sunt reclame de case angajari vanzari etc, si scria acolo ca "angajez tehnicean automatizari, salariu 1000 euro" deci tehnicean doar! iar diploma de tehnicean o obtii cand termini liceul (bine ai de facut un proiect si daca reusesti ai luat diploma) darmite cat o sa castigi ca inginer?! Intreaba-l si pe Alex si el este la... pardon :)) a facut un liceu tehnic :P

 

Hai sa ne mutam cu discutia pe topicul facut de gaby cu faculatile...

              

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ce? cei cu A si C aia? 

Info poli e de 3 ani nush cat e aia de vest..

 

Da, la AC e admitere ( la cti si is ... la info nu era cand mam bagat eu..nush acu dar nu cred).

 

Pav, la info la vest de duci doar daca lucrezi deja sau doar daca iti place sa inveti singur acasa. E foarte usor de trecut acolo (am colegi care or picat anu 1 la poli dar la vest or luat numa note mari acuma).  E o scoala faina daca vrei sa inveti, insa e o scoala slaba daca vrei doar sa treci.

love is a verb
Love is a doing word

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Am o lista cu specializarea si toate universitatile din Romania care au facultatea respectiva, sortate pe categorii, dupa nivelul de performanta, in litere (sa fim logici: nu compari o facultate din petrosani cu una din cluj sau iasi)

Link to comment
Share on other sites

(Sunt eu cam pe langa subiect...dar merge...)

 

Bac ca bac dar, si la capacitate a fost foarte usor, si ma oftic...Generatii din ce in ce mai proaste... Cum naiba ma sa sa iei 2.50 la mate :|

Stiu eu am gresit prosteste la romana dar la mate ma bucur de un 10 la mate si un copil de clasa a 6 putin mai avansat lua un 9,50-10 :| la romana au fost mai acceptabile eu cred ca am gresit la partea a doua mult :| si am luat 8.30 dar media finala ptr licul militar a fost de 9,205 si am fost admis la numarul 50 din 100 :| ce mai mica media fiind 8si ceva fata de anul trecut la 7 si ceva .... deci : subiecte usoare => copii cu note mari degeaba :|

iFwYryB.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.