Jump to content

Ultraplay.ro In Drum Spre Dezvoltare :)


Recommended Posts

Tot pe baza de la indungi? :-w Deja m-am săturat. Tema ați buguit-o de tot :))

Prietene nu vad dc lasi com doar asa sa ai +1 

Tu critici pe alti dar la tine nu te uiti ..

Lasa.i pe cei care au facut ceva bun pana acu..

Eu am cerut parere de la cei care au idee despre asa ceva .

Tu esti pamant de flori m-am uitat la postarile tale si tot aceleasi pareri si texte ai in tine , scuteste-ne cu prezenta ta! 

 

PS: Multumesc celor care stiu sa isi spuna o parere / o sugestie !

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prietene nu vad dc lasi com doar asa sa ai +1 

Tu critici pe alti dar la tine nu te uiti ..

Lasa.i pe cei care au facut ceva bun pana acu..

Eu am cerut parere de la cei care au idee despre asa ceva .

Tu esti pamant de flori m-am uitat la postarile tale si tot aceleasi pareri si texte ai in tine , scuteste-ne cu prezenta ta! 

 

PS: Multumesc celor care stiu sa isi spuna o parere / o sugestie !

Îmi pare rău, magazinul de texte a intrat în faliment, avea probabil doar doi-trei cumpărători :D

 

 

Când o să ajungi ce o să fac eu, atunci poți să comentezi. Ți-am propus din topicul trecut să schimbi design-ul, banner-ul e după Indungi, logo-ul l-ai cules, i-ai pus tu un U și gata, e logo-ul tău.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Îmi pare rău, magazinul de texte a intrat în faliment, avea probabil doar doi-trei cumpărători :D

 

 

Când o să ajungi ce o să fac eu, atunci poți să comentezi. Ți-am propus din topicul trecut să schimbi design-ul, banner-ul e după Indungi, logo-ul l-ai cules, i-ai pus tu un U și gata, e logo-ul tău.

 

Ce faci u ? Plimbări de la o comunitate la alta sau ce? 

Te cunosc de mult timp nu poti sa-mi demonstrezi că esti altceva decat pari :)

Ai uitat cand erai dat afar de pe o com xxx in șuturi ? :)) 

Nu veni cu texte d'stea la mine.. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca jumatate din tema e a mea , esti jalnic :)

-slab dezvoltata

-mai mult de 2 luni nu tine

-bafta

Vezi că are o saptămâna de cand este deschisa.

2 elemente sunt luate din tema ta pe care mi-a dat-o funker :)) acel header si informatiile din sidebar.

Nu vad dc iei foc ar trebui sa fii mandru ca ai o teme folosita de multe forumuri ..

Si in ultimul rand comunitatea ta nu este cu mult peste ultraplay (daca vrei sa mai fie)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

E supărat, cum sunt și eu, că nu puteți fi originali. Nu puteți face nimic de mâna voastră. 

 

2 elemente sunt luate din tema ta pe care mi-a dat-o funker :)) acel header si informatiile din sidebar.

Pe lângă astea, ai luat și logo, și banner indungi (mă rog, am văzut că ai schimbat acel banner). Probabil hoverul este original, care adevărul este că arată foaarte bine. Nu-mi place că ai două părți de statistici, atât jos, cât și în Sidebar. Mai poți pune un alt maintitle, poate niște alte culori, care să fie cele ale forumului (o combinație de turcoaz-negru sau un roșu închis - negru...).

 

 

Lăsând partea tehnică la o parte, aș vrea să menționez ceva la partea socială. De ce naiba sunt 4 fondatori și 4 administratori? Dacă aveați 10000 de membri, mai ziceam. Tu n-ai peste 150.

Link to comment
Share on other sites

Nu m.am gandit sa platesc pe nimeni eu am lucrat in ps destul de mult timp. Dar am pcu stricat de 1 luna si nu pot face nimic.. Se ocupa ceilalti fondatori nu eu am pus logo si branding de pe idg eu am pus doar brandingul asta care este acum .

Intru doar de pe tel momentan si e aiurea na... P :)

Link to comment
Share on other sites

Imi place in mare parte aspectul / modul in care e organizat doar ca ti-as sugera :

 

 

 - sa faci un logo nou .

 - sa modifici la maintitle , sa-l faci mai atractiv.

 - sa stergi acel anunt de la shoutbox si ti-as recomanda sa faci ca sa apara doar membrilor inregistrati.

bannermare.gif

Link to comment
Share on other sites

Update-

 

-Am scos logo-ul am lasat doar branding-ul cu un logo implementat in el.

-Am schimbat maintitle

-Am schimbat culoare la forum desc.

-Am mutat statisticile de la forum mai jos.

-Am adaugat ceva icon-uri fontawsome ...

 

Cum pare forumul acum ¿ s-a schimbat nu ?

E un caca total , tema mea , facuta din bucati =)))))

Staff de 12 ani , vai si amar de forum, ai potential,bafta.

Link to comment
Share on other sites

E un caca total , tema mea , facuta din bucati =)))))

Staff de 12 ani , vai si amar de forum, ai potential,bafta.

Esti penal, a inceput sa mi se faca sila de tine, iti dai prea multe impresii dar false n

Ai valoare deloc

Ce kkt vezi tu ca e tema ta din bucati mai pamflica .

Te-ai pupa in fund sa ai abilitatile mele in ipb

Tinand cont de faptul k in ultimele 2 sap am intrat doar dupa tel si tot ce am facut e facut de pe tel

Si tema 50-70% este gandita de mine nu vad ce te agiti cu tema ta copiata din tema lui filip , eesti jalnic in afara de acel meniu si culori achimbate + userinfo adaugate niste iconuri nimic ceva deosebit .

Dute si da-te in spectacol la alta masa,

Esti jalnic.

O9PlYQJ.png?1

Link to comment
Share on other sites

Prietene , daca sunt jalnic , de ce ai meniul , secondary navigation , post_body , jos alege o tema , cu shadow si culoarea mea EXACT cum am eu ?

Prietene te faci singuri de rahatel la botic ! Ai abilitati in IPB cand tu nu stii sa imbini doua culori . Esti cam furios tu la 13 ani ai tai . Numai bine , nu imi pun mintea cu pocaitii

Link to comment
Share on other sites

Prietene , daca sunt jalnic , de ce ai meniul , secondary navigation , post_body , jos alege o tema , cu shadow si culoarea mea EXACT cum am eu ?

Prietene te faci singuri de rahatel la botic ! Ai abilitati in IPB cand tu nu stii sa imbini doua culori . Esti cam furios tu la 13 ani ai tai . Numai bine , nu imi pun mintea cu pocaitii

Catelus

Vezi ca am 20 de ani si un bebe de 8 luni

Eu imi intretin singur familia nu cer la mami si tati bani de dulciuri ca tine :))

Add skype: kolosal.jr si stam de vorba sa ne aratam varstele ... Iti dau si video :))

Sa vad daca ai sange in oute sa stam de vb

Adios.

  • Downvote 1

O9PlYQJ.png?1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.