Jump to content

Pareri Magazin Anablue.ro?


VladOcs

Recommended Posts

Salut, vreau sa achizitionez o placa video.M-am gandit la gt 650 deoarece gt 750 este ami noua si cam scumpa pentru mine.Am vazut ca nu sunt difirente mari de performanta intre cele 2 placi dar sunt diferente de mari de pret.Am gasit niste preturi "prea bune" pe anablue.ro si vroiam sa stiu daca a mai luat cineva de acolo/poate da ceva feedback.Totusi sa nu dau 400 de ron si sa ajunga produsul rupt/sa nu dau de ei cand am nevoie de garantie.

Link to comment
Share on other sites

Lasa link catre produsul din magazinul online indicat.

Nu am avut de-a face cu anablue.ro si nici nu am auzit de ei pana acum. Asta nu inseamna ca sunt tepari. Informatiile de contact par ok, vad ca au si un sediu. Ii poti contacta si intreba despre garantie, vezi ce iti spun.

  • Upvote 2

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Mersi, am vorbit cu ei ieri si par ok.Dar ar fi culmea cum ii sun sa-mi spuna cate tepe voi lua si cum fabrica ei tot ce vand pe site in subsolul de la mcdonalds...Chair n-am gasit nicaieri pe internet date despre ei pe alte site-uri sau forumuri.De-aia imi pare dubios.Plus ca site-ul arata ca si cum ar fi fost facut de un incepator in 2006

http://anablue.ro/msi-nvidia-geforce-gtx-650-2048mb-gddr5-128-bit--1071-5000-mhz--hdmi-dvi-d-sub--dx11/3216.htm

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, site-ul nu este prea profesional. Este o firma mica. Nu prea mai gasesc placa video in stocul altor magazine online. Daca pare ok ce iti spun in legatura cu service-ul, fa comanda cu plata ramburs. Eventual tine-ne la curent despre cum s-a desfazurat comanda.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Sincer imi este teama de garantie.A m mai dat peste magazine conduse prost si de cat sa ma iau la cearta cu nu stiu ce nea Florin miliardar mai bine mai astept sa vad daca nu este cineva care are niste informatii.

Suna la ei daca ti-e asa de teama si intreaba-i ce vrei sa aflii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.