Jump to content

Păreri forum DARKVIBE Romania


Recommended Posts

Salutări.

Vreau şi eu părerile voastre despre aranjamentul comunităţii DARKVIBE.RO
Deţinem licenţa ipb şi avem webhost de la mxhost, deţinem câteva servere de jocuri, şi cam în două săptămâni ne termină webdesingeru temă, momentan am cumpărat tot ce era pe afkzone

Comunitate are deja 3 luni de când e activă, am deschis-o cu nişte prieteni cu care am deţinut în trecut csredstars, proiectul csredstars a cam durat vreo 5 ani, să sperăm că va fii la fel şi cu darkz.

Mulţumesc.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WHOAMI? said:

Nimic nou , acum s-au strans alti sobolani care isi populeaza ts3 prin reclama pe alte servere.
Din motiv ca m-ai ignorat am venit sa postez si eu un feedback , nu ai vrut sa ne intelegem frumos.
Asa mi-a spus fondatorul @Needless http://prntscr.com/l9397l 

Pe lângă ce forum ai tu:))), e ceva nou
Păi ce ai vrea să ţi spun? Am fost scurt şi la subiect, eu nu mă ocup de serverul de ts şi nici un fondator de pe comunitate nu se ocupă, aşa că mă doare undeva, eu nu am timp ca tine, pentru că muncesc aşa că, Salut 
Şi aici e aria Webdesing, nu reputaţia comunităţi sau alte prostii, la următorul comentariu ai raport

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Poti sa-mi dai report la orice vrei tu , eu doar ti-am lasat un feedback.
Odata ce server-ul de ts3 offical iti face parte din proiect sa stii ca e o rusine sa dai un mesaj de genul , puteam sa ne intelegm altfel dar la mintea ta foarte scurta nu poti sa spui un "scuze".
Forumul meu nu este chiar unul stralucit dar nu ne populam prin reclama , si eu te-am intrebat daca muncesti undeva sau stii tu ce fac eu ?
 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

https://bogdananghelina.ro/ce-este-un-review/, tu chiar nu citestii ce am scris ? NU EU MA OCUP DE SERVERUL DE TEAMSPEAK, SI NICI UN FONDATOR DE PE COMUNITATE, SERVERUL E DOAR AFILIAT IN COMUNITATE,SINGURA CHESTIE CE FAC EU E SA-I PLATESC HOSTUL, ATATA TIMP CAT ARE UN AUMIT NUMAR DE PLAYERI PE SERVER,CHESTILE ASTEA SE INTAMPLA ORICAND, PROBABIL FONDATORUL SERVERULUI DE TS, IA SPUS SA ADUCA LUME DACA VREA GRAD MAI MARE, EU NU AM TIMP SA TIN 40 de persoane care sunt aproape constat pe ts, eu nu am timp de ts sau de alt prostii

Cand voi merge eu sau alt fondator de pe comunitate sa faca reclama in pm la el pe forum, atunci sa vina cu acuze de genul, si eu sunt atacat acuma de noul staff de puradei de pe area-games, ce stiu doar sa faca reclama in pm sa se promoveze.

Link to comment
Share on other sites

@Needless salut, aștept în privat o dovadă cu acea reclamă te rog făcută de acei puradei ^^. Iar legat de comentariile lăsate aici se pot face observații pe următoarele tematici :

  • administrația comunității ( în limita bunului simț )
  • aspectul comunității
  • organizarea acesteia

Iar legat de comunitate, succes cu ea, măcar acum a ajuns pe mânuia unuia care are buletin și știe ce face cu ea, nu o mai dețin toți școlarii cu banii părinților.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 11/19/2018 at 2:35 PM, Fiara07 said:

...dar serverele goale. 

 

Serverele Goale ? star a fost pe locul 24 in lume pana acuma 2 saptamani, de atunci nu prea am timp sa ma ocup, ca sunt foarte ocupat cu munca :))

Serverul de csgo mode are in timpul zilei si 25 de jucatori fara boost fara nimica, serverul de ts merge ok seara are si 45/50 de playeri

acuma seara serverele counter strike http://prntscr.com/lktqlt

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, zippo said:

Numa copii in staff ❤️ mai dureaza comunitatea maxim 1 luna si dupa o vedem off =]] @Needless si cu copii lui de 15 ani care ii are in staff ==]]]

Jah, pleacă de aici fomistule degeaba îmi dai -rep că nu rezolvi nimic, tu ai ban la mine pe forum pentru că ţi-am dat 30 de euro pe tema, şi ai spus că e vânzare unică, şi ai mai vândut-o la vreo 3 persoane

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

mi se intorc matele pe dos daca mai vad mult tema asta care a fost si e pe n forumuri si toti fondatorii sunt in negare ei zic ca e unica :))) 

si da eu am cea mai misto tema ca stiu ca urmeaza sa te ataci putin :)) 

Edited by snd

USP

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2019 at 8:35 AM, snd said:

mi se intorc matele pe dos daca mai vad mult tema asta care a fost si e pe n forumuri si toti fondatorii sunt in negare ei zic ca e unica :))) 

si da eu am cea mai misto tema ca stiu ca urmeaza sa te ataci putin :)) 

Am incercat sa fac update atunci la noua versiune ipb 4.4.0, dar nu am observat ca nu exista inca plugin-urile la ea :))), asa ca am revenit la 4.3.6 si am avut un mic bug la tema officiala si a trebuit sa o pun pe aia neagra.

Oricum am schimbat domeniu din darkz in darkvibe, asteptam pareri.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Needless said:

Am incercat sa fac update atunci la noua versiune ipb 4.4.0, dar nu am observat ca nu exista inca plugin-urile la ea :))), asa ca am revenit la 4.3.6 si am avut un mic bug la tema officiala si a trebuit sa o pun pe aia neagra.

Oricum am schimbat domeniu din darkz in darkvibe, asteptam pareri.

asta imi place ca e facuta de halogek special pt forumul ala :))

bafta cu comunitatea

  • Like 1

USP

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.