Jump to content

Sediul Central Emag S-A Mutat !


gaby

Recommended Posts

Sediul central al eMAG s-a mutat de pe bulevardul Virtutii tocmai in Voluntari, in Swan Office & Technology Park, in Crangasi ramanand show-room-ul si centrul de service.

logoemag2.png

Decizia de relocare se bazeaza pe strategia de dezvoltare eMAG, care vizeaza pe termen mediu o crestere anuala cu cel putin 50%, spun oficialii companiei. Noul sediu gazduieste 170 din cei 375 de angajati eMAG, respectiv echipele din departamentele de IT, marketing, HR, financiar, aprovizionare, vanzari si call center.

eMAG a ancheiat primul semestru din 2011 cu o cifra de afaceri de 62 milioane de euro, in crestere cu 52% fata de aceeasi perioada din 2010. Pentru a doua jumatate a acestui an, eMAG isi propune sa isi pastreze dinamica de 50% a afacerilor, ajungand pana la finalul lui 2011 la un rulaj de 150 milioane euro.

Asadar, noua adresa eMAG este:

Swan Office Park, Windsor Building

Sos. Bucuresti Nord nr. 15-23

077190 Voluntari, Ilfov.

Numai bine :pct2: !

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Am cumparat odata o multifunctionala Canon Pixama MP280 si un stick usb de 8 Gb. Nu pot decat sa-i felicit pe cei de la emag. Foarte seriosi si punctuali. Am fost anuntat ce se intampla cu marfa comandata si am primit-o in 1-2 zile de la comanda (nu mai stiu sigur). Sunt foarte multumit de ei si sper sa mai am ocazia sa lucrez cu ei. Un singur lucru am de reprosat: Imi umplu inboxu de reclame, primesc zilnic 1-2 mesaje de la ei cu reducerile lor sau mega ofertele lor.

Am scapat (sper) de newsletterl lor... insa era scris asa mic incat nu l-am vazut.

Uite aici un mic screenshoot in caz ca nu gasiti unde sa va dezabonati. Eu unul pana acum nu l-am vazut :(. Se gaseste in orice mesaj cu reclama de la ei

emagdezabonare.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

da te poty dezabona. eu am cumparat de 5 ory pana acum si adevarat sunt f seriosi si e un bussenis de calitate la noi si ma bucur ptr cel cea infintat acest magazin (companie) ca a reusit sa dovedeasca ceva in Romania,ca se poate si cu seriozitate ,chiar daca in comert lucrurile nu stau asa frumos si curate !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.