Jump to content

Salutare!


Pavilion

Recommended Posts

Mă numesc Alexandru, am 14 ani şi locuiesc în Botoşani. Pasiunea mea pentru domeniul Hardware a început prin Mai, când mă gândeam că îmi trebuie un PC nou, deoarece pe rabla veche de 7 ani, cu o placă video integrată de 32 MB nu puteam juca mai nimic. Sincer, pe vremea aia eram Noob. Dar noob complet: nici măcar nu ştiam ce era acela un procesor, sau că erau diferenţe între memorii DDR1, DDR2 şi DDR3 :)).. sau nu ştiam care era deosebirea dintre un cablu SATA şi unu ATA. Credeam că un procesor de 3,7 GHz e mai puternic ca orice procesor ce avea mai puţin de 3,7 GHz :coffee:.

Link to comment
Share on other sites

Hei, merci pentru prezentare, bine ai venit pe acest forum, si, sper sa ramai pe aici o vreme cat mai indelungata :D.

Cunostintele tale acumulate pana in momentul de fata sigur vor fi folositoare pe aici, si, de ce nu, sper sa acumulezi cu ajutorul tuturor cei de pe aici, altele noi.

  • Upvote 1

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.