Jump to content

Vand Windows Xp Original


gaby

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

M-ar interesa si pe mine win xp, mai este valabila oferta? As vrea un raspuns cat mai rapid, ma intereseaza de asemenea daca poate fi instalat pe mai multe calculatoare, exista un numar limita de computere in acest sens?

Multumesc pentru promptitudine!



M-ar interesa si pe mine win xp, mai este valabila oferta? As vrea un raspuns cat mai rapid, ma intereseaza de asemenea daca poate fi instalat pe mai multe calculatoare, exista un numar limita de computere in acest sens?

Multumesc pentru promptitudine!

Am uitat sa precizez ca este vorba de varianta pe 32 biti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vreau si eu un XP Pro ... ca o problema daca ma poti lamuri ... eu il voi folosi la FIRMA instalat in paralel pe un Apple iMac ... deci nu pentru uz personal ci comercial atat timp cat il instalez pe un calculator de firma ... problema mea sau mai bine zis frica mea e mai mult la verificare ... atunci cand vor veni cei de la verificari licente ... ca sigur vor veni ... stii cum e ... nu e vorba cat dau la tine pe aceasta licenta ... problema e sa NU imi iau amenda cand vin aia la verificari ... ca amenda e mult mai usturatoare ... deci aici incerc sa gasesc un raspuns corect de la tine ... eu sunt din bucuresti / crangasi ... merci si astept un raspuns k

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Vand Windows XP Professional Retail + Service Pack 3 pe 32 sau 64 de biti. Licenta este originala si nefolosita.

microsoftwindowsxp.png

Pretul licentei este de 90 de lei, pret foarte bun in comparatie cu cel de la ShopMania de exemplu, unde preturile pleaca de la 581 lei.

Licenta este de tip RETAIL, nu OEM si nu UPGRADE.

Ce inseamna o licenta RETAIL ?

O licenta RETAIL poate fi folosita pe orice calculator (licenta OEM poate fi folosita doar pe calculatorul cu care a fost cumparata) si nu trebuie sa fi cumparat in prealabil vreo versiune de Windows (licenta UPGRADE necesita o licenta valida de Windows XP/Vista).

Ce veti primi ?

- O imagine cu ISO-ul original al versiunii dorite: Windows XP Professional + SP 3 pe 32 sau 64 de biti

- Un Product-key pentru versiunea dorita.

Ce trebuie sa faceti pentru a comanda ?

Lasati un mesaj in acest topic precizand ce versiune doriti, si veti fi contactat in cel mai scurt timp posibil.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.