Jump to content

Recomandari Jocuri Cu Mafioti Sau Western

alex008

Recommended Posts

Va rog sa-mi recomandati ceva jocuri care sa mearga, sa se instaleze ok si cat de cat recente. As prefera ceva cu mafioti, ceva shooter dar cu tema mai veche nu din viitor si sa fie cat de cat realista. (Mafia 1 si 2 am jucat GTA San Andreas si altele le-am mai jucat).

Hmm, cu mafioti:

• Ai incercat GodFather, GodFather2?
  • Scarface
  • Crime Life
  • 25 Life

Western:

• Call of Juarez 1, Call of Juarez 2 nu prea e western dar il poti incerca.
  • Gun

Daca imi mai vine vreo idee, iti spun :D.

• Upvote 1

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By xMATEIx
      Vand joc online browser based www.mafiacreator.ro/LegiuneaMafiei, obtiunile jocului sunt cumpărate în proporție de 90% și care are la bază mai multe teme.
      Datorită faptului că timpul nu mi-a permis al administra m-am hotărât să-l vând.
      Pentru mai multe informații vă stau la dispoziție: sfimxmatteo@gmail.com
    • By kataa
      Hello,
      Am un prieten, programator, care tot isi distruge mouse-ul cand nu-i iasa ceva, sau are erori, bug-uri.
      M-am gandit sa-i fac cadou un mouse, dar eu nu ma pricep la ele, pentru ca nu folosesc, si nici tata google nu m-a ajutat prea mult, asa ca as vrea sa ma ajutati cu o idee de mouse foarte rezistent, de preferat metalic 
      Multumesc 
    • By Fulgescu Vlad Valentin
      In prezent am ATI Radeon HD 5400 cu 1 gb. Procesorul este AMD Athlon II X3 450 3,2 Ghz. Memorie de 4 Gb. Sistemul este pe 64 bit. Problema este ca jocurile peste anul 2011 imi merg doar pe 800X600, cel mult pe 1024X768. Iar jocurile din 2013 cu cerinte ceva mai mari nu imi merg deloc. Monitorul este pe 1280X1024. Nu este cine stie ce. Oricum, imi doresc sa fac ceva in privinta jocurilor. Memoria video este slaba pentru jocuri, de aceea vreau sa cumpar alta. Ce imi recomandati ? Bugetul meu maxim este de 700-800 lei. Ce credeti, placa video este de vina pentru jocuri sau ce ? Ar trebui sa imi schimb si monitorul, odata cu placa video ? Multumesc !
    • By Alxit Magazin-Online
      GRID 2 a câștigat competiția în săptămâna ce s-a încheiat și a cevenit cel mai bine vândut joc din Marea Britanie.  Remember Me nu a reușit să treacă de locul al treilea, pe locul dpi rămânând FIFA 13 ca număr de unități vândute. Iată cum arată top 10 complet al celor mai vândute jocuri în UK în săptămâna 3-9 iunie.   1 – Grid 2 (Codemasters)
      2 – FIFA 13 (EA)
      3 – Remember Me (Capcom)
      4 – The Elder Scrolls V: Skyrim (Bethesda)
      5 – Far Cry 3 (Ubisoft)
      6 – Dead Island: Riptide (Deep Silver)
      7 – Tomb Raider (Square Enix)
      8 – Luigi’s Mansion 2 (Nintendo)
      9 – Donkey Kong Country Returns 3D (Nintendo)
      10 -Assassin’s Creed 3 (Ubisoft)
    • By robertboo
      Salutare ceva idei pareri pentru siteul meu lagat de jocuri ca la aparate Sizzling Hott

Pana acum am introdus doar jocurile ca la aparate care sunt cele mai populare in Romania : Sizzling Hott Online, Book of Ra Online, Ultra Hot Deluxe si inca cateva, binenteles o sa am sa pun su alte jocuri care sunt in legatura cu jocurile de noroc.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.