Jump to content

Voucher Cadou De 20 De Lei Pentru Bet-At-Home.com


gaby

Recommended Posts

Am primit pe email un voucher cadou in valoare de 20 de lei, pentru site-ul: bet-at-home.com. Avand in vedere ca nu prea am treaba cu casele sau site-urile de pariuri, m-am gandit sa public aici codul impreuna cu pasii ce trebuiesc urmati, poate va fi folositor cuiva.

 

voucherbetathome.png
  1. Deschideţi un cont de pariuri – veţi primi imediat prin e-mail numărul contului de pariuri. PIN-ul trebuie selectat de dvs. la înregistrare
  2. Logaţi-vă cu numărul contului de pariuri şi PIN-ul selectat de dvs. la înregistrare
  3. Introduceţi codul voucherului C9EVZ-HAZPG-DU8Z7-J79U4-8MVTEJ – la meniul "Depuneri / Retrageri / Utilizează voucher"
  4. Puteţi paria - suma este transferată automat în contul de pariuri

Clienţii care au mai multe conturi de pariere deschise pe numele lor, au dreptul la un singur voucher de pariere. Numai un singur voucher per promoţie poate fi răscumpărat per persoană, familie şi calculator folosit în comun. Încălcarea acestor condiţii duce la blocarea conturilor de pariuri. O retragere este posibilă numai după ce suma înscrisă pe voucher a fost pariată de 3 ori la o cotă de minim 1,5. Se aplică Termenii şi condiţiile generale ale bet-at-home.com.

 

Succes!

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.