Jump to content

Batman Arkham Asylum Story Complete Savegame


gaby

Recommended Posts

Pe podea in camera unde sunt cei 2 salvati ? Nu-mi apare nimic care sa zica sa folosesc detective mode sau ceva.L-am activat si nu am gasit nimic cu el.Am tot apasat X (cand apesi x mai lung scanezi,nu ?)si dupa mai multe incercari imi zice sa caut in alte camere.

Link to comment
Share on other sites

Pe podea in camera unde sunt cei 2 salvati ? Nu-mi apare nimic care sa zica sa folosesc detective mode sau ceva.L-am activat si nu am gasit nimic cu el.Am tot apasat X (cand apesi x mai lung scanezi,nu ?)si dupa mai multe incercari imi zice sa caut in alte camere.

Mai cauta prin alte camere. Intrucat eu am terminat jocul acum cateva luni nu mai stiu exact unde gasesti amprentele :(.

salut , am o mica problema , eu nu am instalat jocul in c , ci l-am instalat unde am vrut eu . nu gasesc xlive (la mine in pc ) . imi poti spune unde se afla ? adica , in jocul normal.

Folder-ul Xlive il gasesti in: C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft indiferent de partitia in care ai instalat tu jocul.

!!! Dupa ce intri in C:\Documents and Settings\Utilizatorul Tau vezi sus in My Computer meniul Tools -> Folder Options -> Tab-ul View, bifeaza optiunea Show Hidden Files and Folders, apoi continua sa intri in: Local Settings\Application Data\Microsoft

Succes :pct2: !

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu mai stiu cat arata la mine in momentul in care l-am terminat, dar oricum stiu sigur ca nu arata 100%. Nu este vreo eroare sau ceva de genul, ci se datoreaza faptului ca nu ai gasit toate raspunsurile la micile intrebari ale lui Joker, etc.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bug-ul poate fi rezolvat folosid una dintre cele doua metode postate de mine (ori cu gravitatia ori cu salvari [treci peste partea cu bug]), daca totusi nu ai cum cu toate ca ma indoiesc (jocul a fost terminat de mine folosid aceste metode), atunci incearca sa iei alta versiune a jocului. Din cate citisem GodsOtherHand a terminat jocul fara probleme:

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Bug-ul poate fi rezolvat folosid una dintre cele doua metode postate de mine (ori cu gravitatia ori cu salvari [treci peste partea cu bug]), daca totusi nu ai cum cu toate ca ma indoiesc (jocul a fost terminat de mine folosid aceste metode), atunci incearca sa iei alta versiune a jocului. Din cate citisem GodsOtherHand a terminat jocul fara probleme:

Si eu am terminat jocul fara nici un bug.Singurul lucru a fost gresala mea ca nu am fost in birou la Dr Young si am mers direct in librarie fara amprente.In rest jocul e ok.Eu am varianta Batman Arkham Asylum [Multi5]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...

Sigur ai respectat ce scrie mai jos ?

Folder-ul Xlive il gasesti in: C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft indiferent de partitia in care ai instalat tu jocul.

!!! Dupa ce intri in C:\Documents and Settings\Utilizatorul Tau vezi sus in My Computer meniul Tools -> Folder Options -> Tab-ul View, bifeaza optiunea Show Hidden Files and Folders, apoi continua sa intri in: Local Settings\Application Data\Microsoft

  • Upvote 2

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

mam gandit si la asta si nu merge,am folosit aproape toate metodele inafara de cea cu logatul...

Problema mea mai exact este ca am ajuns la 23% si sunt intr-o bierica cred si trebuie sa deschid un fel de usa/trapa si imi arata ompen si apoi dispare si nu o pot deschide,alta solutie acolo nu vad sa fie,am mai intalnit inca 2 buguri dar leam rezolvat,acum am incercat 3 crack-uri diferite dar niciunu nu au rezolvat problema,am facut si screen-uri cu detali poate cineva stie rezolarea.

screen1

screen 2

screen 3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hmm, se pare ca cei de la FileFront/GameFront mi-au sters din fisiere :|. O sa ma uit prin calculatorul "mare" sa vad daca nu cumva le mai am... Ai putea cumva sa revi cu un mesaj Vineri; pentru a-mi aduce aminte ?

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.