Jump to content

Nu-Mi Vad Warning-Ul, De Ce ?


Recommended Posts

Cred ca e de la permisiuni.. userii normali si anormali nu o pot vedea de la moderatorin sus probabil. Asta mi se pare utin gresit. Ar trebui sa il vada oricine mai ales userul avertizat.

later edit://

ar fi mai ok sa mutam topicul la buguri ca sa vedem ce zic alti useri acre nu au acces aici, plus ca asta poate intra la buguri

Link to comment
Share on other sites

Am efectuat un test creand un utilizator si trecandu-l prin toate grupurile disponibile (Membru / Ambasador / Helper / Veteran / etc.), observand ce se intampla pentru fiecare grup in parte.

Concluzii:

Doar Administratorii si Moderatorii pot vedea Warning Bar-ul tuturor utilizatorilor, restul utilizatorilor nu. Pentru ca nu mi se pare prea ok sa nu iti poti vedea propriul Warning Bar, am reusit sa fac in asa fel incat fiecare utilizator (care nu detine rang-ul de Moderator sau Administrator) in parte sa isi poata vedea nivelul avertizarii si motivele pentru care a fost avertizat. Asadar, de acum inainte ar trebuie sa va vedeti Warning Bar-ul, afisat in partea stanga a profilului (doar al vostru, nu si al celorlalti utilizatori).

Cu mesajele personale sau cu timpul postarii pe forum nu am descoperit nicio eroare.

Am vazut ca apar decalaje ale reputatiei sau ale posturilor daca schimb rang-ul, dar nu stiu inca de ce...

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

ai si pe rosu? ia sa vad :X

Daca ai unu albastru cu niste dungi ceva negre..e belea =)))

Numai, gata :)), ne-am jucat destul :-s.

Gata gaby ... poţi să-mi ştergi clona ;).

Mi se vede warnul ca şi membru ....

Desigur.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

M-am prins, eu dupa ce-am citit, si (n-)am inteles, am crezut ca, dupa ce a facut gaby modificarile, ar trebui sa vad warning status la toata lumea.

uuu.. exista sectiune a moderatorilor ? si ce faceti voi acolo ? acolo tineti frigiderul care merge ? ca asta de la useri nu prea raceste, nu face fata, sa nu mai vorbim de aer conditionat, ca de-abia respir pe caldura asta. gaby sa iei masuri, am inteles ca sunteti vip, dar nu lasati utilizatorul de rand sa moara de cald si sete..chestiile asta merg numai la guvern.. noi astia.. ne rascolim imediat. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.