Jump to content

Servicii de design la preturi scazute (Kenzor)


Recommended Posts

Salut, vin să-mi ofer serviciile pentru persoanele care au nevoie de ajutor în ceea ce privește designul web, acum cred că acestea sunt cele mai mici prețuri pentru o persoană care face acest tip de muncă.

Sigur că te întrebi, de ce atât de ieftin?

Trebuie să mă fac să fiu cunoscut, nu pot lucra pentru mulți bani la început, deoarece nu mă cunosc mulți și nu mă vor contacta să-i ajut, dar când văd cel mai mic preț, ei vor dori să încerce ceva, ceea ce probabil nu va regreta.

Ce știi să faci?

- Șabloane index (php sau html & css).
- Teme IPS / IPB.
- Teme SMF.
- Teme PhpBB.
- Teme MyBB.
- Tracker.
- Banner Design.
- Avatar Design.
- Proiectarea semnăturii.

Cum te pot contacta?

- Facebok (https://fb.com/cavallifz)
- Mesaj privat în acest forum.
- TeamSpeak 3 (Mesaj personal IP)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, #LighT said:

Ceva din portofoliu ai? 

 

42 minutes ago, Skits V said:

Portofoliu ceva? 

 

Acuma lucrez la cateva teme ca sa le adaug in portofoliu, deoarece nu m-am dedicat profesional pana acuma, adica nu aveam intentii sa imi fac un portofoliu, in 2-3 zile voi da un #UP cu un portofoliu unde voi avea 1-2-3 teme ca sa puteti observa ce stil am si cum lucrez.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, кєиzσя ∂єѕιgи said:

¡ Theme created for @Al3x !

Daca ti-a placut munca, te rog sa lasi un review.

O sa zici ca e hate , dar tema pe care ai  facut-o pentru alex e blah ! Mai ai mult de munca , ai nevoie de creativitate pentru a face totusi ceva diferit de restul comunitatilor

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Skits V said:

O sa zici ca e hate , dar tema pe care ai  facut-o pentru alex e blah ! Mai ai mult de munca , ai nevoie de creativitate pentru a face totusi ceva diferit de restul comunitatilor

Eu astept parerea lui deoarece el a zis ca ii place asa, nu astept parerea ta.

3 hours ago, HTML/CSS said:

@кєиzσя ∂єѕιgи Daca asa mare dorinta ai de a oferi servicii, arata la lume ce serviicii tu poti oferi, lucrarile tale...

Am zis si mai sus ca pregatesc pagina mea...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Needless said:

Serios ? o tema plina de buguri si elemente de pe internet, nimic nu e facut de tine si tu ai numele la topicul asta WebDesing ? serios ?

Sigur ca nu e facuta de mine, nuuuuu....

Chiar vreau sa imi arati si bugurile :)

Hai lasa ofticatura mai usor te rog, nu mai comenta in topicul meu daca nu ai nevoie de servicii.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Needless said:

https://imgur.com/a/vOXB4 , ce ofticura ? ce e aia ? prietene nu ai treaba in domeniu, asta oricine poate face, vad ca nici responsive nu sti sa faci, si tu esti mare webdesginer :)))

Nenea, nu a incarcat bine pagina netul tau, nu da vina pe mine, ca se vede corect... Nu comenta direct ca vad ca te oftici. Prima data verifica bine pagina...

Edit: Este 100% responsive, ia uitate tu mai bine :)) cred ca tu nu ai habar in acest domeniu sincer, vad ca comentezi din ofticatura, nu vad nici un sfat in comentariul tau, daca vezi ceva rau, zi ce este rau, nu zi direct ca habar n-am , etc

wmBaeEo.png

Edited by кєиzσя ∂єѕιgи
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, кєиzσя ∂єѕιgи said:

Nenea, nu a incarcat bine pagina netul tau, nu da vina pe mine, ca se vede corect... Nu comenta direct ca vad ca te oftici. Prima data verifica bine pagina...

a175pZE.png

=)))))))))) ba tu sti macar ce inseamna responsive ? =)))

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Needless toți am început de jos nu ? nu ne-am născut învățați deci e normal să facă ce poate, până la urmă poate clientul a cerut așa, și eu am avut persoane care au cerut o temă exact că o altă comunitate, acum e pe bază de principii, dacă te lași condus de bani faci orice, dacă ții la imaginea ta refuzi.

4 minutes ago, кєиzσя ∂єѕιgи said:

Nenea, nu a incarcat bine pagina netul tau, nu da vina pe mine, ca se vede corect... Nu comenta direct ca vad ca te oftici. Prima data verifica bine pagina...

wmBaeEo.png

Ți-o zis un adevăr, nu știi să lucrezi pe toate rezoluțiile, poate la rezoluția ta e ok, la mine nu e.

Link to comment
Share on other sites

Mai ai mult de lucrat, frate

Ca sa stii in continuare ce este responsive: Se bazeaza pe calculul proportiilor si isi pot modifica latimea si inaltimea in functie de rezolutie. Dimensiunile nu se masoara in pixeli, ci in procente si unitati relative, si tot asa mai departe..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sebastian C. said:

@Needless toți am început de jos nu ? nu ne-am născut învățați deci e normal să facă ce poate, până la urmă poate clientul a cerut așa, și eu am avut persoane care au cerut o temă exact că o altă comunitate, acum e pe bază de principii, dacă te lași condus de bani faci orice, dacă ții la imaginea ta refuzi.

Ți-o zis un adevăr, nu știi să lucrezi pe toate rezoluțiile, poate la rezoluția ta e ok, la mine nu e.

Uite ca acuma mi-am dat seama de niste probleme la responsive, nu pe toate rezolutiile se vede bine, ma refer la alea mai mici, ca si cum ar fi 800x600.

Tema este in beta, asta inseamna ca voi modifica pe parcurs, a fost facuta mai mult in graba findca Alex tot ma intreba cat dureaza pana se termina, eu am inteles ca are graba, la noua verisune v-a fi totul corect.

Macar tu ai stiut sa-mi spui ca sa verific eu. Nu ai comentat direct ca nu stiu, etc... MS de comentariu + se v-a rezolva.

 

+ Lucrez mai mult pe ips, pe ipb sunt mai "nou" sa zicem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vezi că nu este nimic „responsive”. Responsive indică o tehnică de design web pentru crearea unor site-uri capabile să se adapteze grafic în mod automat la dispozitivul cu care sunt afișate (computere cu rezoluții diferite, tablete, smartphone-uri, telefoane mobile, web TV), minimizând necesitatea utilizatorului redimensionați și derulați conținutul. In tema actuală pe care ai făcut-o, el menține acel „max-width” de la tema originală Folosești cuvântul responsive aiurea și greșit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2018 at 4:58 AM, buddylove said:

ce ar fi sa lasati cearta . 

pustiul lucreaza bine . acum daca alex a vrut o tema de prost gust . el i-a facut o tema de prost gust . 

ce atata invidie frate .. 

pretenas nu toti suntem la fel si nu cred ca e prost gust cum zici u nu critica aiurea

DevilArena.Ro | Live The Game With Us

Gazduire WebHost Free acum alaturi de noi.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.