Jump to content

Plângeri La Adresa Moderatorilor


Recommended Posts

Pare frumos,inteligent si foarte bine pus la punct acest topik,deci respectele mele.Dar la cat de putini moderatori suntem si la cat de fluctuat e forumul,Eu consider ca mai toti moderatorii ne facem treaba in mare parte,iara pe cei care sunt simplii userii care au nevoii,au mai multa nevoie de raspunsurii,cacii de plangerii nu o vor face mai nimenii ca nu sta cine stie cine sa faca asa ceva.Bine facem exceptie de copii care sunt chiar batutii in cap si considera ca cineva are ceva cu ei si ei nu au minta,inca dezvoltata. Vreau sa spun suntem chiar o mana de oamenii si n-am nimik de argumentat nimik la nimeni ca sa consider necesat acest topik usor cam "politienesc" adica asa imi da impresia,desi ma repet niki un moderator nam vazut sa aibe probleme cu un user mai ales cand si-a pus si si-a spus punctul de vedere sau i-a raspuns problemelor mai ales ca toti moderatori printre care si Tu, sunteti destul de linistiti si care avem ce invata uni de la alti fara sa ne certam.

Nu o lua in nume de rau.Este parerea mea si nu incerc sa influentez pe nimeni cu acest drept,doar atataam avut de zis.Depinde ce considera si Gaby.Bft!

Link to comment
Share on other sites

Topicul nu este rau gandit, dar, deocamdata nu cred ca este cazul pentru asa ceva (nu s-a plans nimeni in ultimii ani de Moderatori, si, sper ca nu se va intampla nici de acum inainte). Inainte de a deschide topicuri de acest gen (administrative) haide sa ii intrebam si pe ceilalti membrii "cu drept de vot", aici: Echipa Administrativa, pentru a vedea ce reactii au, si, daca ideea pare ok, abia apoi sa o punem in aplicare.

Asadar, ideea nu e rea. Este foarte bine ca te implici, dar, consider ca este mai in regula sa fie de acord toata sau majoritatea echipei cu crearea de noi categorii/topicuri administrative si nu numai. Daca fiecare Moderator ar crea cate ceva care in opinia lui este indispensabil, dar in opinia altora "trash", unde am ajunge ?

Deocamdata acest topic va ramane, insa ii voi ridica statutul de important/pinned.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.