Jump to content

Problema Ipb Dupa Backup

Courage
Go to solution Solved by Courage,

Recommended Posts

• Moderators

Am vrut să convertesc la vBulletin, aşa că a trebuit să şterg fişierele IPB ce erau în FTP şi să bag cele vB + aplicaţia Inpex. Script instalat, aplicaţie instalată, totul pregătit. Numai când să dau la convertire utilizatori, îmi apărea o eroare.

Am pus înapoi fişierele IPB şi backupul, însă întâmpin o mică problemă. Când apăs pe butonul "Postează" nu se întâmplă nimic ... (în mod normal ar trebui să apară mesajul ce l-am scris), însă apare acel mesaj numai dacă dau refresh la pagină.

Fisisrele bazei de date sunt cele de dinainte de convertire (nu mai exista alte urme in afara de baza de date prin PhpMyAdmin), da?

Asta pare totusi o problema cu fisierele scriptului :-?.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

• Moderators

Fisisrele bazei de date sunt cele de dinainte de convertire (nu mai exista alte urme in afara de baza de date prin PhpMyAdmin), da?

Asta pare totusi o problema cu fisierele scriptului :-?.

Fişierele erau ceva mai vechi (măroh, de o săptămână), însă au fost bune când a trebuit să readuc forumul la 3.3.4, după ce încercasem upgrade la 3.4.2 ...

Backupul era exact dinainte de a şterge fişierele ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.