Jump to content

Este Gta San Andreas Cel Mai Bun?


lolek

Recommended Posts

GTA-San-Andreas.jpg

Eu am votat cu DA .

In el poti sa iti tunezi masina ..

gta_san_andreas_screen1.jpg

Tise face foame.

53258674.jpg

Sa iti fac gagica ;))

grand_theft_auto_san_andreas_hr_1.jpg

Votati si voi si argumentati-va votul .

P.S : Sunt disperat dupa GTA San Andreas cu totushi ca l-am terminat de 4 ori tot il mai joc deja astept sa apara GTA IV pe PC

I have been on this forum since 2007

Driving jill61-603505-albums-emoticons-pic45408-driving-smiley.gifBMW 318i and Dacia 1310 Sport

dsdsa.png

Link to comment
Share on other sites

da este unul dintre cele mai bune jocuri,avand multe chesti de ex sa te arunci cu parasuta,sa-ti faci o gagika :D,sa halesti cat vrei si multe altele,dar sa nu uitam de chestia cu teritoriile,lupta dintre gasti.Mitza vreau sa spun ca am jucat si eu Vice City Stories (pe psp)si nu mi s-a parut cn stie ce.poate ma incomoda ecranu mic si nu prea aveam stare :D.

AssassinsCreedSig2.png
Link to comment
Share on other sites

Eu am auzit acum ceva timp ca urmatoru GTA o sa fie numai pe consola, ceea ce ma lasat cu o senzatie foarte naspa, parca mi-as fi pierdut un prieten :)) Totusi nu stiu daca chestia asta e pe bune, eu sper ca nu pt ca si acuma am San Andreasu in calculator si-l mai joc din cand, personal cred ca e cel mai tare joc produs vreodata pt ca poti sa faci atatea lucruri in el, libertatea de joc in S.A. e fara precedent, cel putin asta e parerea mea ... adica in ce alt joc poti sa tragi cu pistolu in soferu unei masini, ala cade din masina, iti lasa portiera deschisa :D tu te urci in masina , dai o tura around the block, gasesti o masina de politie si faci un mic drive-by apoi bagi pedala de acceleratie la fund, fugi prin tot orasu si cand te saturi de masina sari din ea din mers si apoi din doi pasi si trei miscari il snopesti in bataie pe un motociclist, ii iei vehiculu si incepi sa faci burnouturi si tot felu de manevre, dupa aia te duci la fast-food ca vorba aia, omu mai si trebuie sa manance, apoi te arunci din nou pe motocicleta, dai o fuga la aeroport, furi un avion, zbori cu el peste oras si te arunci cu parasuta etc etc, toate astea cu toata politia din oras pe capu tau daca ai sase stele, asta fu doar un mic exemplu :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.