Jump to content

Dailytalk.eu - Un Nou Site Generalist


Recommended Posts

Naspet.

Aceleasi Topic-uri cu acelasi continut ca si pe ufoboard. iti faci singur concurenta

Sa nu mai zic de chestia cu lasa un reply pentru Download sau afisare Link..

Skin-ul e unul (Gaming)

Scrisul Mic, Inghesuit. 

Ma cocosat cu gatul aplecat spre Monitor sa pot citi descrierea categoriilor.

Nu ma injura pentru sfaturile si parerile personale (Doar pentru asta e acest Topic) 

In rest Succes :drinks:

Link to comment
Share on other sites

1.Groups Staff Copy - Paste Pctro

2.Categoriile Idem. pctro

3.Nu stiu continutul dar cu siguranta unele au radacina pctro.

Sfat prietenesc. Ai idee ca degeaba faci acele topicuri cu continut copy-paste?Niciodata google nu iti va indexa tie  continutul cand el se afla pe alt site (pctro) cu o ratie mult mai mare decat ce ai tu la acel website. In final rezulta degeaba postezi acel continut prin copy-paste. Te poti documenta chiar dupa pctro exista un topic in care se explica detaliat cea ce am spus mai sus

un cotinut unic te va ajuta mult mai mult la dezvoltarea acelui website cat si popularea lui....

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Groups Staff Copy - Paste Pctro

2.Categoriile Idem. pctro

3.Nu stiu continutul dar cu siguranta unele au radacina pctro.

Sfat prietenesc. Ai idee ca degeaba faci acele topicuri cu continut copy-paste?Niciodata google nu iti va indexa tie  continutul cand el se afla pe alt site (pctro) cu o ratie mult mai mare decat ce ai tu la acel website. In final rezulta degeaba postezi acel continut prin copy-paste. Te poti documenta chiar dupa pctro exista un topic in care se explica detaliat cea ce am spus mai sus

un cotinut unic te va ajuta mult mai mult la dezvoltarea acelui website cat si popularea lui....

 

 

:))

Culca-te.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.