Jump to content

Parere GameLive.Ro


FaNNTa

Recommended Posts

WTF?!? GameLive? Bă ce-i cu numele ăsta? Nu are sens!!

LiveGame = GameLive :-??

Cât despre forum... Praf.

Logo.. e o imagine cu un text pe el. Categorii prea puține și făcute la mișto. Footer.. Praf. Hookuri și aplicații f puține, era mai fain LiveGame =)) 

idem.

l-ai copiat pe lucian, cu o variantă mai proastă...

Link to comment
Share on other sites

WTF?!? GameLive? Bă ce-i cu numele ăsta? Nu are sens!!

LiveGame = GameLive :-??

Cât despre forum... Praf.

Logo.. e o imagine cu un text pe el. Categorii prea puține și făcute la mișto. Footer.. Praf. Hookuri și aplicații f puține, era mai fain LiveGame =)) 

Veizi ca nu stii nimic de PS, si cate categorii vrei sa bag 101 ? Nu incarc forumul cu tot feluri de hook-uri inutile, doar cele de baza sau care ajuta la ceva.

Asa ca sa stii GameLive a aparut inainte cu o luna pana ce ai deschis tu livegame.

Link to comment
Share on other sites

Veizi ca nu stii nimic de PS, si cate categorii vrei sa bag 101 ? Nu incarc forumul cu tot feluri de hook-uri inutile, doar cele de baza sau care ajuta la ceva.

Asa ca sa stii GameLive a aparut inainte cu o luna pana ce ai deschis tu livegame.

LiveGame a fost achiziționat în august. Nu cred că ăsta a fost achiziționat înainte. O să mă interesez. Chiar dacă a fost achiziționat înainte, e doar o înșiruire de cuvinte ce nu au sens.

Nu vezi mă logoul? E o imagine luată de pe net + adăugat un text pe ea cu Paint :troll:

Categorii.. Ai văzut cele de pe hqgaming / livegame? Sau.. PCT? Atâtea ar trebui.

Sunt multe care ajută la " ceva ". De bază sunt cel puțin 20 de aplicații și hookuri.

Edited by Lucian50
Link to comment
Share on other sites

Nu am avut nici o ideie de tema, imi puteti da niste idei de teme ?

Sa iti faci temele la Limba Romana !

Veizi ca nu stii nimic de PS, si cate categorii vrei sa bag 101 ? Nu incarc forumul cu tot feluri de hook-uri inutile, doar cele de baza sau care ajuta la ceva.

Asa ca sa stii GameLive a aparut inainte cu o luna pana ce ai deschis tu livegame.

Cat despre website... Pierdere de timp si spatiu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
1 hour ago, Courage said:

Prea incarcat footerul.

Iconitele alea la fiecare grup in parte is cam inutile...

+1

E prea incarcat, prea multe lucruri inutile.

Inca mai merge treaba cu parteneriatele ? Nu vad rostul imaginilor in descrieri.

Trei mesaje de bun venit ? http://imgur.com/a/J0W2p

Prea multe categorii...mai ales ca este dedicata una in special pentru prezentari si sincer sa fiu nu-i vad rostul...

Bara de la post_controls din topic...zici ca-i curcubeu.

Prea multe grupuri de membri si prea multe culori.

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.