Jump to content

Parere Rebelii.ro?


Recommended Posts

Sincer e on de 8 zile aproximativ mai am de lucru mult la ea tema logic e de pe net in cautare de membrii nu prea am avut timp sa o fac personal de la 0 + logo-ul am incercat sa il schimb dar nu dau nicaieri de el am incercat si cu inspect elemet in globaltemplates si in styles de ftp nu mai zic dar nimic :| Si inca ceva nu am imaginile de la tema sa fie asta ? Tema momentan e pe folderul de la alta .

Edited by V_777
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, V_777 said:

+ logo-ul am incercat sa il schimb dar nu dau nicaieri de el am incercat si cu inspect elemet in globaltemplates si in styles de ftp nu mai zic dar nimic

Normal , cel care a creat-o a incercat sa o faca anti-copy/paste :D 

  • Upvote 1

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Ce rezolvi ma daca ai comunitate? Sunt deja 1,000,000 mai mult de 95% sunt copiate una de la alta cu totul.

Categoriile nu mai zic, intotdeauna content-ul din ele va fi copy + paste in goana dupa posturi si "grad".

"Am adunat membri" -> Defapt voiai sa zici ca ai dat grad la membri nu ca i-ai adunat ca acum copiii nu mai fac cont daca nu le dai grad.

"Nu am stat sa fac o tema de la 0" -> Exact, imi imaginez ce tema faceai daca nu stii sa schimbi un amarat de logo.

Sincer nu inteleg ce castigi daca ai o "comunitate".

Invata programare ca sa te poti lauda tu ca iti este indexul popular nu sa te injure altii ca le plagiezi.

O comunitate ar trebui sa fie compusa numai din jucatori de CS:GO | CS | GTA ... Nu copii care stau si fac posturi ca sa ia un grad.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Reborn.

Link to comment
Share on other sites

La tema aia eu am pus logo ala, e chiar simplu, nu stii tu unde sa cauti, ai buguit meniul, categoriile arata foarte urat, ce rost are ditamai imaginea aia la clanuri ?, arhiva forumului este distrusa, nu stiti sa creati o arhiva cum trebuie.

Index-ul RIP, il au multe comunitati. P.S: Un mic sfat despre index, ai grija, are multe vulnerabilitati :) ( un mic sfat de l-a creatorul acelui index, un prieten ).

Link to comment
Share on other sites

Ok daca tot am atatea pareri negative sa incep si eu acum sa dau mai multe detalii, domeniul este primit nu achizitionat, aruncat pe un webhost free cu tema primita de la un prieten, mie imi place de ce sa nu ramana doar nu e cu licenta, categoriile sunt facute de mine de la 0, cica copy/paste, deci daca pe comunitate.com e cerere rank eu pun cerere grad ? Sa nu mai fie copy nu ? categoriile sunt aproape aceleasi pe toate comunitatile de gaming, Comunitatea am facuto mai mult ca un hobi (lipsa de ocupatie seara ) de dimineata pana seara sunt la munca ir cand vin mai stau pe laptop si mai improvizez cate ceva iar despre logo nu e asa simplu, sunt nou in domeniu ipb de vreo cateva  luni  si ce stie e doar din tutoriale sau topicuri, Am incercat sa dau de el, apoi daca am incercat cu inspect element pe logo si am copiat url in ctrl+f prin boardtemplate,boardindextemplate.styles.css am cautat si in ftp la fiecare imagine dar nimic, pana la urma nu toti sunt asa destepti ca tine :D

Link to comment
Share on other sites

  • gaby changed the title to Parere Rebelii.ro?
  • 1 month later...

Nu este batut in cue ca proprietatile de la logo, banner etc.. sa le gasesti in ipb_style.css , daca vrei poti crea tu "o foaie de lucu".

Am avut o comunitate cu tine, ma puteai intreba daca nu stii, nu cred ca spuneam "nu".

 

Skype: marianbl7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.