Jump to content

Stie cineva melodia asta?


VladOcs

Recommended Posts

Salut, de ceva timp am vazut o melodie pe Utv si mi-a ramas in minte.Video-ul seamana foarte mult cu "don't let me down - chainsmokers" in sensul in care are versurile scrise pe video cam cu acelasi font si in acelasi stil.Si ca sunet seamana melodiile.

Stie cineva despre ce vorbesc? :)) de atata vreme caut melodia si n-o gasesc.Iar utv n-o mai arata.E ceva nou aparut acuma in 2016

Link to comment
Share on other sites

  • gaby changed the title to Stie cineva melodia asta?
  • 2 years later...

am dat rezi anul asta si, spre marea mea surprindere, pana acum nu s-a afisat nimic in legatura cu repartitiile la spitalele pregatitoare sau repartitia pe stagii, cum a fost in anii trecuti. Pe rezidentiat.umf.ro scrie doar ca trebuie sa te prezinti la spitalele platitoare pentru incheierea formelor legale de angajare, dar in rest? Curricula de anul viitor, etc, nimic? La Minister nu raspunde nimeni. A aflat cineva ceva?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 8/4/2019 at 10:39 PM, Shermanharie said:

am dat rezi anul asta si, spre marea mea surprindere, pana acum nu s-a afisat nimic in legatura cu repartitiile la spitalele pregatitoare sau repartitia pe stagii, cum a fost in anii trecuti. Pe rezidentiat.umf.ro scrie doar ca trebuie sa te prezinti la spitalele platitoare pentru incheierea formelor legale de angajare, dar in rest? Curricula de anul viitor, etc, nimic? La Minister nu raspunde nimeni. A aflat cineva ceva?

Ai gresit topic-ul.  :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.