Jump to content

DarkZ Gaming site reviews


Recommended Posts

S-a intors vechiul staff de pe Siders / Darkmind. Anyway, tema este frumoasa: BELEA !

  • Header-ul e in stil Wordpress, se vede clar. Insa, n-are nimic, frumos. Dar tineti cont de asta: ingreuneaza forumul.
  • Frumos meniul facut de la 0. Insa, as face text-ul de la 'whats your mind?' mai inchis si distantiat de pe stanga.
  • Imi place idea de la 'f_icon'. Iconita si dub ea, statisticile. :X
  • Frumos si 'userInfoPane'.
  • Imi place ca ati modificat butoanele de la chat. Aspectul e frumos si el.

Oricum, in general, inafara de bug-urile pe care au fost mentionate sus, este o tema frumosa. Sper ca acest proiect sa fie de lunga durata. Succes !

// -- As sta mai atent cand se face 'copy-paste'. Nu da bine pe topic: http://darkz.ro/forum/index.php?/topic/466-mother-russia-bleeds-la-jumătate-de-preț-pe-steam/#entry1860

** - Atunci cand nu esti logat, sunt probleme vizuale.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • gaby changed the title to DarkZ Gaming site reviews
  • 2 weeks later...
On 29.03.2017 at 3:51 PM, Alexandru C. said:

Forumul a revenit online după două zile de mentenanță, au fost schimbate următoarele:

Platforma: Upgrade de la versiunea 3.4.9 la 4.1.19.1 și webhost-ul. Mai multe detalii aici: click

 

Salutare!
In primul rand nu inteleg de ce ai lasat link catre detalii daca nici cu cont nu poti vedea continutul:
Ne pare rău, este o problemă.
Nu ai permisiunea să vezi acest conținut.

Observ ca tema actuala seamana putin cu cea veche, ceea ce nu este un lucru rau.
Pana in prezent arata ok, tinand cont ca este 50% facuta.
Meniul utilizatorului cat si meniul de sus arata aranjat si frumos.
Chat-ul este ok.
Imi place faptul ca aveti pe forum si limba romana cat si engleza.
Iconitele de la forumuri arata foarte bine.
Culoarea aleasa este una frumoasa.
Sidebar-ul arata bine.
Sectiunile sunt aranjate frumos, si observ ca aveti o varietate de servere pe comunitate, ceea ce este bine. Felicitari!
Userinfopanel-ul arata bine asa simplu cum este, cu tot cu detaliile de la STEAM.
In concluzie tema este destul de frumoasa, chiar daca este gata in proportie de 50%.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
13 hours ago, Daniel H. said:

Din pacate nu mai am unde sa-mi dau cu parerea fiindca darkz are redirect spre area-games... cam sa sunt toate proiectele lui florin..

Si era necesar sa mai faci un post sa spui asta? Mai usor cu vanatoarea.

  • Downvote 1

Reborn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.