Jump to content

Serial World Of Warcraft


lolek

Recommended Posts

cum imi pot face si eu rost de cd key la wow :(

plsss

dau un suc @!!@

ModEdit(boboS): Am modificat titlul. PS: Incearca sa nu mai vorbesti cu prescurtari de genul "pls, am o prb etc.." ca sa inteleaga mai toti ce spui ca nu suntem pe mirc (nu ma refer neaparat la postul asta).

I have been on this forum since 2007

Driving jill61-603505-albums-emoticons-pic45408-driving-smiley.gifBMW 318i and Dacia 1310 Sport

dsdsa.png

Link to comment
Share on other sites

daca ai jocul original imposibil sa nu iti fi dat si CD-Key dar daca jocul nu e original trebuie sa iti procuri un Cd-Key bun si pur si simplu sa il inserezi.(nu te putem ajuta cu gasirea lui deoarece cum am spus mai sus nu promovom warezul)

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Probabil mai este si varianta sa-l cumperi de la cineva care a avut jocu si nu vrea sa-l mai joace. Asa doar sa activezi un cont care probabil tot trebuie sa-l platesti chiar daca ai serial ca doar serialul e sa valideze jocu. Asta pentru serverele oficiale.

http://www.randyrun.com/CD-Keys-Game-Cards...rds&language=en

As your ship is going down

Ill stand by and wach you drown

Remember kids...the more you post the geeker you get.

Link to comment
Share on other sites

pai joci pe serverele private atunci intra pe www.wow-status.net si gasesti acolo servere private cu tot ce iti trebuie si ai si pagina unde sa iti faci cont pt fiecare serv.de ex wow.czone.ro pt wow TBC.iti faci cont pe http://wow.czone.ro iar apoi te duci un de ai jok si deschizi fisieru realmlist cu word si scrie ''set realmlist wow.czone.ro'' apoi dai save intri in jok scrie acolo la acount si password cum ai countul pe care ti l-ai facut mai sus si gata.asa faci pt toate serv. Have Phun! :D

AssassinsCreedSig2.png
Link to comment
Share on other sites

LoLek ca sa joci p sv de Blizzard trebuie sa ai jocul original sau sa cumperi un cdkey d wow . Insa daca vrei sa joci wow si nu ai jocu original cauta p net servere private , fati cont p ele (gratis) dute in folderul cu WoW , selecteaza fisierul ''REALMLIST'' deschidel cu notepad si scrie acolo "set realmlist adresa-serverului" ( adresa se afla p site-ul unde tiai facut contul )

daca nici acum nu ai inteles esti noob (scuzati expresia) :D

Link to comment
Share on other sites

ce sa am ? :))

lol ! eu sincer sa fiu nu amm treaba decat in html si cu cs :)) si sa truchez imagini poti fi mai clar explicami de la A La Z :) dak poti si ai timp

P.S CLAR

I have been on this forum since 2007

Driving jill61-603505-albums-emoticons-pic45408-driving-smiley.gifBMW 318i and Dacia 1310 Sport

dsdsa.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.