Jump to content

Detalii despre grupurile de utilizatori de pe forum


gaby

Recommended Posts

  • 2 months later...

Niciodata cand intri pe un site nu se cer functii ''midnight'', in primu rand trebuie sa respecti regulile impuse de respectivul Chat/Site, si sa aduci '' valoare'' site-ului. Interesante reguli gaby,felicitari, dar ca membru sa zic asa nu am acces la anumite lucruri, dar nu-i nimic... Un regulament foarte frumos, sii... ce sa mai zic, The Best ... Numai bine....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Niciodata cand intri pe un site nu se cer functii ''midnight'', in primu rand trebuie sa respecti regulile impuse de respectivul Chat/Site, si sa aduci '' valoare'' site-ului. Interesante reguli gaby,felicitari, dar ca membru sa zic asa nu am acces la anumite lucruri, dar nu-i nimic... Un regulament foarte frumos, sii... ce sa mai zic, The Best ... Numai bine....

+Midnight a întrebat cum poate deveni VIP, nu a zis: "dă-mi VIP! (că de nu te sparg)", etc.

Şi la care regulament te referi? Acela scurt (făcut da gaby) sau cel mai lung (făcut de mine)?

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Well well well ...

Banned - în caz că eşti banat :bag:

Guest - nici nu trebuie

Validating - ştim

Member - ştim

+Helper - când depăşeşti 199 de posturi

vetstar.gifVeteran - când depăşteşti 499 de posturi

Ambasador - când depăşteşti 999 de posturi

Moderator - există a existat topic

Administrator - nu se dă (logic)

Acum, care sunt cerinţele pentru a deveni VIP, ţinând cont că Ambasadorii au facilităţi mai mari?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum, care sunt cerinţele pentru a deveni VIP, ţinând cont că Ambasadorii au facilităţi mai mari?

Pai, eu cred ca scrie in primul post :D:

VIP - utilizatorii din acest grup sunt persoane fara limitari, cu iconita si culoare speciala, in care echipa de administrare are incredere. (incredere care se capata din vechime si pertinenta activitatii)

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • gaby changed the title to Detalii despre grupurile de utilizatori de pe forum

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.