Jump to content

Ssd Ieftine Sigilate, Garantia Returnarii Produselor!

Valentin1

Recommended Posts

Vand SSD-uri!, am pe stoc :

• 3-bucati -Solid State Drive Toshiba 128GB 2,5" Sata II 3.0Gbps THNSNC128GCSJ- 300 ron/buc
  • 3 bucatiSolid State Disk Intel 320 Series 160Gb 2,5" si 1.8" sata II 3.0Ggps   SSDSA2BW160G3L - 380 ron/buc 
  • 2 bucati:   Micron RealSSD C400 256 Gb 2,5" sata III - MTFDDAK256MAM-1K12 - 600 Ron/buc

Produse noi, sigilate!

predare personala Bucuresti sau Ploiesti! oferta limitata

email: valentinofficial@yahoo.com

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By gaby
      Days Gone a fost un titlu lansat exclusiv pentru PlayStation 4 dar care incepand cu data de 18 mai 2021 va fi portat pe PC de catre Sony. Jocul este de tip survival open-world in care actiunea se desfasoara la 2 ani de la o pandemie in urma caruia majoritatea locuitorilor planeteie au fost transformati in zombi (freakers). Avem si un mijloc de transport de care trebuie sa avem grija: o motocicleta.
      Conform Sony grafica a fost imbunatatita in versiunea pentru PC, nu va fi blocat la 60 FPS si va avea suport pentru formatul 21:9. Primul trailer este deja disponibil si poate fi urmarit mai jos:
      Cerintele de sistem minime si recomandate au fost publicate deja aici: cerinte de sistem Days Gone (PC).
    • By gaby
      Asa cum va spuneam, Days Gone va fi dispnibil si pe PC incepand cu data de 18 mai a anului curent. Jocul poate fi deja precomandat de pe Steam iar cerintele de sistem pot fi regasite mai jos:
      Cerinte minime (este necesar ca procesorul si Windows-ul sa aibe suport pentru 64 biti)
      Procesor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz sau AMD FX 6300@3.5GHz
      Memorie: 8 GB RAM
      GPU: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) sau AMD Radeon R9 290 (4 GB)
      DirectX: Versiunea 11
      Spatiu de stocare disponibil: 70 GB
      Cerinte recomandate:
      Procesor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz sau Ryzen 5 1500X@3.5GHz
      Memorie: 16 GB RAM
      GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) sau AMD Radeon RX 580 (8 GB)
      DirectX: Versiunea 11
      Spatiu de stocare disponibil: 70 GB
    • By paunescu19
      Salut. Am o mare nelamurire cu performantele calculatorului meu. Configuratia mea este: i5-7500, 8gb RAM, RX550 2gb. Vreau sa ma joc FiveM, insa pe orice rezolutie, cu grafica low nu am mai mult de 100 fps cand stau pe loc sau 50 fps cand merg cu masina. Pana acum mai aveam o problema (nu mi se incarcau texturile si cadeam prin mapa) insa am rezolvat cu ajutorul unor pack-uri low pc. CPU-ul sta constat 100% cu toate cele 4 core-uri. GPU-ul variaza (uneori e 100%, apoi cateva secunde 20%, apoi 80%, apoi iarasi 100%). RAM-ii sunt in jur de 90%. Ma gandesc sa mai cumpar o placuta de 8gb RAM si peste ceva timp si placa video. Procesorul nu am de gand sa il schimb pentru ca abia l-am luat acum cateva zile. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi va rog?
    • By gaby
      Scolile, gradinitele si universitatile raman inchise pana la toamna, conform declaratiilor recente ale presedintelui Romaniei precum si a Ministrului Educatiei, iar pana la incheierea anului scolar cursurile se vor desfasura in continuare online. Pentru ca este cert ca nu toti copii au sau aveau propriul laptop, iar necesitatea unuia in contextul actual este vitala, propun sa oferim cateva sfaturi parintilor aflati in prag de achizitionare.
      Cum aleg un laptop pentru copil (invatat/scoala)?
      Chiar daca laptop-ul va fi "de buget", ar trebui pe cat posibil sa fiti atenti la urmatoarele caracteristici:
      ecran mat/anti-glare - pe un ecran lucios/glossy culorile sunt redate cu o intensitate mai mare, insa reflecta lumina sau poate capata caracteristicile unei oglinzi in conditii de luminozitate crescuta ceea ce il face intr-un final inconfortabil; procesor minim - Intel i3 respectiv AMD Ryzen 3; memorie RAM minima - 4-6GB, daca se poate cu 8 ar fi excelent; SSD - as alege oricand minim 256GB pe SSD in detrimentul a 1TB pe HDD; tastatura pe cat se poate de clasica, fara taste inghesuite sau prea mici; greutate pana in 3KG. Daca aveti sugestii suplimentare va invit sa lasati un reply mai jos.
      Se va putea juca pe un  laptop cu caracteristicile de mai sus?
      Da, jocuri vechi sau fara prea mari pretentii. Poate fi luata in calcul si varianta de jocuri in cloud: Nvidia Now.
      P.S: Luati in calcul si magazinele ce ofera laptop-uri second-hand/refurbished. Puteti gasi fosturi varfuri de gama la preturi rezonabile.
    • By Marianmc221
      Salut, am cumparat acun o luna Laptopul Hp Pavilion 15-bc415nq
      https://www.pcgarage.ro/notebook-lap...-shadow-black/

Am cumparat si un SSD Corsair Force MP300 de 120 gb , m.2 nvme.
      Am instalat SSD-ul , dar cand am vrut sa instalez Windows-ul pe el imi apare eroarea :"Windows cannot be installed to this disk .This computer's hardware may not support booting to this disk.Ensure that the disk's controller is enabled in the computer's BIOS menu."
      Asa arata BIOS-ul meu si eroarea pe care o primesc , scuze pentru calitatea pozelor :  http://imgur.com/gallery/RcYauvL

Ma puteti ajuta va rog ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.