Jump to content

Parere Ruleplay.ro Comunitate Gaming


Recommended Posts

Buna ziua vizitatori stiu ca mulți cauta o comunitate zi de zi si chiar si serioasa si m-am gandit sa postez comunitatea mea sperand ca va fii una din cele mai serioase din românia si sper sa îți placă si tie de ea design este muncit si cu mana si sper sa admirati munca depusa

comunitatea RulePlay am trecut din extensia .com in .ro (RulePlay.ro) cu un nou aspect, cu un staff serios si servere de counter strike si sa:mp ... Ce parere aveti ?

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cu tema stai naspa , dar cu membrii foarte bine .

 

 

Edit: incearca sa pui radio-ul ala intre <center> </center> ca sa vina in centru .

In legatura cu Tema (Skin IPB) Multumim Echipei RedzDesign

Pozitionarea script-ului radio pe centru ..imi da impresia  ca mai sunt alte cifre  de Comunitatii cu acea pozitionare pe centru..

Multumesc. La numarul trecut de 2000 membrii Inregistrati (in intervalul de timpe 31.12.2014) Am pregatit numeroase Concursurii ce au la baza Premii Reale ....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tema - tampita rau de tot , arata urata

Membri - Nu tocmai ..

Staff - Nu foarte activ , si fondatoru pokie este cam .. :stinker:

IN CONCLUZIE , CEL MAI PROST FORUM

Bun.

Membrii -Nu Tocmai

Staff- Nu foarte activ

Concluzie Cel mai prost forum:

Progresul (Interval Timp) Dovada:

lRAaofP.png

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Poate sa fie inregistrat domeniul pe data de 10/11/2014, dar aia nu inseamna ca si baza de date.

 

Contu tau este din data de:

23-noiembrie 13

Nu vreau sa zic nimic cu asta, dar totusi, se vede destul de simplu daca e chiar crescut intr-o luna sau nu.

Despre design nu am ce sa zic, putin asemanator cu altu dar macar e diferit si e lucrat la header.

 

PS: La "panel" se vad niste dungi ciudate, nu stiu daca asa este gandit sau asa se aseaza:

VPFrt7M.png

PHP Developer - Not available for freelancing right now

Daca ai de gand sa postezi la categoria IPB, nu uita sa citesti regulamentul: Link regulament

Link to comment
Share on other sites

Footerul mi se pare tâmp, serios. Încearcă să faci elementul din stânga să fie pe centru și să mai bagi ceva-n stanga lui.

Și scoate butonul din dreapta de facebook, pune-l in stanga.

Pus pe centru script radio

Butonul FB scos. (e adaugata aplicatia Facebook Slide FanPage )

Poate sa fie inregistrat domeniul pe data de 10/11/2014, dar aia nu inseamna ca si baza de date.

 

Contu tau este din data de:

23-noiembrie 13

Nu vreau sa zic nimic cu asta, dar totusi, se vede destul de simplu daca e chiar crescut intr-o luna sau nu.

Despre design nu am ce sa zic, putin asemanator cu altu dar macar e diferit si e lucrat la header.

 

PS: La "panel" se vad niste dungi ciudate, nu stiu daca asa este gandit sau asa se aseaza:

VPFrt7M.png

 

Lucrez la un background

cel actual e pus provizoriu.

Link to comment
Share on other sites

Design : Nu imi place deloc 

Statistici : Intro luna , e foarte bine , tine-o tot asa

Staff . Capabil matur si activ.

In concluzie , bravo tine-o tot asa , iti propun sa schimbi tema

Multumesc ;)

ON: Incercam sa editam cat putem actualul Skin IPB

 

un forum foarte frumos..tu esti marlan...asta nu conteazaza =))..9,99!

Nu sunt Marian Sunt Pokie™ , Am avut pe cineva in staff cu acest Nume M A R I A N

 

Multumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Un Nou Record Multumim Echipei RulePlay Inclusiv Mulțumim celor care au grijă ca activitatea noastră să fie ordonata

celor ce încă ne sunt precum și celor care ni se vor alătura.
RulePlay Gaming Never Dies  !  
32,765 Total Posts
2,337 Total Members
446 members, 526 guests, 32 anonymous users

Date: 13/12/2014

Time: 19:35

Inca o data Multumim

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Sorry ca ma bag, dar asta deja mi se pare jalnic, daca careva de aici crede treaba asta, e treaba lor, dar eu nu te voi lasa sa te "lauzi" pe ceva fake :)

 

1. Baza de date este de acum un an. Chiar daca domeniul este recent, asta nu inseamna ca au crescut asa repede.

8oNaEL6.png

 

2. Userii online is fake si ei, si pe toata ziua si pe moment. Si se vede destul de clar in urmatoarele imagini:

fPvfdF7.png

Interesant nume acolo:

00
10-0N-010
10-EO-111
1242
?
??
???
???
?

Si asta doar primii din lista, sa nu ne uitam la toata lista aia.

 

3. Cu atatia membri online "toata ziua" si abea se fac posturi. Am stat 10 minute, la numaru acela de "useri online" adica ~400-500 membri in ultima ora si atatea vizite, ar trebui deja sa se adune macar 10 posturi in 10 minute, dar de unde, ca abea se fac 50 pe zi cu noroc.

 

La ce vreau sa ajung cu asta? Ca totu ce faci aici mi se pare o mare branza doar pentru reclama. Categoria asta de "Web Design & Website Review" a ajuns sa fie o categorie pentru reclame si nu pentru ceva critic in care fiecare sa-si arate "munca". Faci sa creada lumea ca intradevar ai atata activitate, cand nu e nici 5% din activitate fata de cat arati cu hook-ul pentru a genera trafic si activitate fake pe forum, si totu pentru reclama.

 

Inteleg ca in 4 zile se pot inregistra peste 400 useri, dar asta pentru ca nu exista captcha si nici protectie pentru a bloca toti spammerii si boti care isi fac cont.

 

Mai are rost sa continui cu topicu asta? Fa ce vrei din partea mea, dar daca tot e sa faci ceva de genu, nu te mai lauda pe forumuri mari pentru a aduna 2-3 copii care chiar cred treaba aia, trebuie sa ai obraz pentru asaceva.

  • Upvote 2

PHP Developer - Not available for freelancing right now

Daca ai de gand sa postezi la categoria IPB, nu uita sa citesti regulamentul: Link regulament

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Deci , sunteti niste plagiatori de rahat , mi-ai furat tema de pe un forum care il folosesc eu pentru a proba skinurile , nu stiu cum ati dat de el , dar ati reusit , tema aia a fost modificata 100% de mine schimbat-io!!!

wtf Tema aia nici nu e ceva nou, este un deflection modificat putin, toate ce is facute pe skinu ala, is tutoriale ce poti gasi aici pe forum sau chiar multe teme de genu pe alte forumuri.

PHP Developer - Not available for freelancing right now

Daca ai de gand sa postezi la categoria IPB, nu uita sa citesti regulamentul: Link regulament

Link to comment
Share on other sites

DaDada , e foarte greu sa scrii acolo , asa cum am facut si eu pe o tema plagiata .

Tema aia a fost edita de mine pe o comunitate cu host free careo foloseam doar pentru a invata mai mult despre ipb , ce sa zic , nu aveti si voi alte iedei  tre sa furati teme ??ma gandesc cu ai putut ma sa dai de com aia , ca era .tk 

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.